Turismikonverents 2018

Foto: Visit Estonia

Turismikonverents 2018

27. septembril, rahvusvahelisel turismipäeval, korraldab Visit Estonia taas iga-aastast turismikonverentsi. Oleme Eesti Vabariigi 100-aastasel lävepakul ja seda rohkem on õigustatud küsimused nagu kas sellist tulevikku me tahtsimegi või kas tulevikku võib usaldada või mida sellega peale hakata, eriti kui ta on juba käes.

Visit Estonia poolt kokku kutsutud rahvusvahelised tippesinejad otsivadki nendele küsimustele vastust. Märkmepaber tuleks valmis panna, sest mõtteid teemal tulevik jagab futuroloog ja trendspotter Magnus Lindkvist Rootsist, lugude jutustamisest kui brändiehituse peamisest alustalast ka TV- ja filmistsenaariumite loomise juures olnud kastist-välja-mõtleja dr James McCabe Iirimaalt ja elamuste disainimisest ja tarkadest sihtkohtadest alati Berliini ITB rahvusvahelise turismikonverentsi saale täitev kirjanik ja arvamusliider Doug Lansky.

Lisaks tuleb juttu Eesti transpordiväljavaadetest ja visioonist Henrik Hololei esituses, tehnoloogia võimalikust uuest rollist turismis, külla tuleb Islandi turismiamet ja lisaks saab kuulata vastandlikke arvamusi paneelides!

Õhtule omistame aga EV100le kohaselt erilise pidulikkuse, sest auhinnagalal Estonias tunnustatakse parimaid ja ägedamaid ning lisaks saab ka tantsida!

Pange kuupäev lahkesti kirja, jagage oma sõprade ja kolleegidega!

Kohtumiseni Tallinnas Kosmose IMAXi kinos ja Estonia Kontserdimajas!

Soovitame