Turismikonverents 2018

27. septembril 2018 Cinamon Kosmose kinos ja õhtune Turismigala Estonia Kontserdisaalis

Foto: Visit Estonia

Turismikonverents 2018

KONVERENTSIKOHAD ON VÄLJA MÜÜDUD. Galale on veel kohti.


27. septembril, rahvusvahelisel turismipäeval, korraldab Visit Estonia taas iga-aastast turismikonverentsi, seekordse konverentsi teema on "Digitaalne suitsusaun?". Oleme Eesti Vabariigi 100-aastasel lävepakul ja seda rohkem on õigustatud küsimused nagu kas sellist tulevikku me tahtsimegi või mis on meie lugu ja visioon ja mida sellega päriselus peale hakata.

Visit Estonia poolt kokku kutsutud rahvusvahelised tippesinejad otsivadki nendele küsimustele vastust. Märkmepaber tuleks valmis panna, sest mõtteid teemal tulevik jagab futuroloog ja trendspotter Magnus Lindkvist Rootsist, lugude jutustamisest kui brändiehituse peamisest alustalast ka TV- ja filmistsenaariumite loomise juures olnud kastist-välja-mõtleja dr James McCabe Iirimaalt ja elamuste disainimisest ja tarkadest sihtkohtadest alati Berliini ITB rahvusvahelise turismikonverentsi saale täitev kirjanik ja arvamusliider Doug Lansky.

Lisaks tuleb juttu Eesti transpordiväljavaadetest ja visioonist Henrik Hololei esituses, veendume, kas Eesti turism jääb muudkui edasikihutavast tehnoloogiast maha või mitte ja kuulame Islandi turismiameti kogemusest oma riigi kuvandi loomisel ja külastajate toomisel. Peale selle saab osa – loodetavasti vastandlikest – arvamustest paneelides, selle jaoks tasub oma küsimusedki valmis panna!

Õhtule omistame aga EV100le kohaselt erilise pidulikkuse, sest auhinnagalal Estonias tunnustatakse parimaid ja ägedamaid ning lisaks saab ka tantsida!

REGISTREERU julgesti ja kutsu ka sõber ja kolleegid kaasa! 

Konverentsi osavõtutasu turismi erialaliitude liikmetele 50 eurot (sh KM), teistele 60 eurot; Turismigala pilet 50 eurot (sh KM), võimalus tulla koos kaaslasega (pilet samuti 50 eurot).

Kohtumiseni Tallinnas Kosmose IMAXi kinos ja Estonia Kontserdimajas!


Turismikonverentsi õhtust Turismigalat toetavad Finnair, Tallinna linn, Tallink ja Amadeus Eesti.

Tallinnast väljastpoolt tulijatele pakub Turismikonverentsi ajaks erihinnaga ööbimist  hotell Go Shnelli Balti jaama juures, otseühendus trammiga nii Kosmosesse konverentsile kui Estonia galale. Ühene tuba 40 eurot, kahene 45 eurot, hinna sees ka parkimine. Reserveerimine reservations@gohotels.ee.

Lisaks hotell St Barbara*** Roosikrantsi tänaval, vaid mõni minut jalutamist Kosmose konverentsisaalist ja galaõhtust Estonia kontserdisaalist. Ühene tuba 45 eurot, kahene 49 eurot. Samuti Sokos hotell Viru, ühene tuba 84 eurot, kahene 89 eurot. Kõigil hotellidel on hommikusöök hinnas ja broneerimine otse hotelli – kasuta märksõnana ''Turismikonverents''!

Välislektorite majutuse eest kannab hoolt hotell Palace.

2017. aasta turismikonverentsi järelkaja

Soovitame