Allikas: Visit Estonia

Golf

Mäng golfirajal on suurepärane võimalus veeta oma hommik või õhtupoolik vabas õhus.

Algaja golfihuviline on teretulnud lähimasse klubisse – väljakud on avatud maist novembrini. Kõikjal saab varustust rentida, nõu küsida ja harjutusalal esimesed löögid teha. Enne väljakule pääsemist tuleb läbi teha kahepäevane algkursus (Green Card), kus räägitakse mängu reeglitest, etiketist, ohutusnõuetest ja löögitehnikast. Hinnas sisaldub enamasti ka tasuta mänguaeg.

Golf on nauditav mäng nii algajale kui ka profile, nii noorele kui ka vanale. Ainsaks luksusfaktoriks saab lugeda aega - umbes neli ja pool tundi kestva mängu jooksul läbitakse 18 rada, mis ühtekokku tähendab u 10 km mõõdukas tempos kõndi. Kes seda endale siiski lubada ei raatsi, saab piirduda ka 9 rajaga.

Lisaks traditsioonilisele golfile on Eestis viimastel aastatel jõudsalt kasvanud disc golfi mängimine - Eesti on USA, Kanada, Soome ja Rootsi järel registreeritud disc golfi mängijate arvu poolest maailmas 5. kohal! Disc golf on sportlik aastaringne harrastus kõigile, selle mängureeglid on üsna sarnased golfile - eesmärk on visata lendav ketas võimalikult väheste visetega spetsiaalsesse korvi. 18- või 9-korvilised rajad asuvad kaunites looduslikes kohtades üle Eesti.Kuhu minna ja mida teha

Teave otsingutulemuste kuvamise kohta kasutustingimuste punktis 12.