COVID-19 turvaline teenus

Allikas: Jarek Jõepera

Kolm soovitust COVID-19 turvalise teenuse pakkumiseks

Märgis "Siin on COVID-19 turvaline"

Kogume puhkaeestis.ee ja visitestonia.com andmebaasi kõik ettevõtted, kes on liitunud tarbijamärgisega „Siin on COVID-19 turvaline".


Märgise eesmärk ja sisu

Märgis toimib koostöös, nii ettevõtja kui ka kliendi panusega: ettevõtja pakub turvalist teenust, klient peab omalt poolt lugu pidama ettevõtte võetud kohustustest, teistest klientidest ja iseenese tervisest; samuti annab teenuse tarbija kõige vahetumat tagasisidet, kas kiites või osutades puudustele, mida ettevõte saaks paremini teha.

Kes saavad märgist taotleda?

Märgist saavad taotleda kõik vastutustundlikud majutus- ja toitlustusasutused, muuseumid ja turismiatraktsioonid, konverentsi- ja seminaripaigad ning sündmused, kes kinnitavad, et järgivad aktuaalseid juhiseid koroonaviiruse leviku tõkestamiseks. 

Kuidas taotleda?

Ettevõte kinnitab viirust vältivate abinõude täitmist ja taotleb märgist kohalikult turismipiirkonnalt või valdkondlikult erialaliidult. EASi turismiarenduskeskusel on koordineeriv roll, pakkudes ühtseid kriteeriume ja turundusabi.

Märgisega liitumiseks palume ühendust võtta oma ettevõttele/organisatsioonile kõige lähedasema eriala- või sihtkohaorganisatsiooniga, kes siis juba edasi juhendab ning väljastab märgise. Märgise andjal on õigus turvalise teenuse lubaduse korduva rikkumise korral märgis ka ära võtta ning eemaldada ettevõtte juurest turvalise teenuse märge puhkaeestis.ee ja visitestonia.com andmebaasis.

Pöördu märgise saamiseks: HarjumaaTallinnLõuna-EestiTartuJõgevamaaPõltsamaaPõlvamaaSetomaa ja VõrumaaViljandimaaSaaremaa, Muhumaa ja RuhnuHiiumaaJärvamaaRaplamaaRakvere
LäänemaaPärnumaaIda-VirumaaVisit Virumaa

Märgise kuvamise juhised ettevõtte turunduskanalites ja kohapeal

"Siin on COVID-19 turvaline" märgisega ettevõtted puhkaeestis.ee ja visitestonia.com veebilehel 

 "Siin on COVID-19 turvaline" märgise süsteem ülevaatlikult ühel lehel 

Viited aktuaalsele lisainfole