Eestit tutvustav videopank

Allikas: Visit Estonia, Liina Notta

Visit Estonia videokanalid

Visit Estonial on oma videokanal nii Vimeos kui ka Youtube'is, kust leiad kõik Eesti kui suurepärast puhkuse- või äriturismi sihtkohta turundavaid võtteid. Saad videoid nii alla laadida kui ka viidata oma veebipõhises turunduses. Ka Brand Estonia veebilehelt leiad mitmesugust videomaterjali ning saad seda siduda tervikuks kaasaegse pildikeelega fotode ning lugude ja faktidega Eesti kohta.

UUS! Konverentsilinnade videod

2021. aasta sügisel valmisid ingliskeelsed filmiklipid, mis tutvustavad Eestit ja meie peamisi konverentsilinnu Tallinna, Tartut ja Pärnut. Meie pakkumisest kõige iseloomulikumat esile toovate kaadrite eesmärk on turundada Eestit kui suurepärast sihtkohta äriturismiks. Kasutame seda videomaterjali järjepidevalt nii ise kui ka koos oma partneri Eesti Konverentsibürooga rahvusvahelises turunduses. Videomaterjali on teretulnud kasutama ka kõik teised partnerid, kelle abil jõuavad Eestisse konverentsid ja muud väärikad rahvusvahelised sündmused: erialaorganisatsioonid, konverentsikorraldajad, hotellid, sihtkoha esindajad või teenusepakkujad, et selle abil oma pakkumisi ilmestada.

Visuaalmaterjali kasutamine

Kui ei ole märgitud teisiti, tuleb lihtsalt viidata autorile ja märkida allikana ka Visit Estonia. 
Küsimustega pöördu martti.volt@eas.ee.

UUS! Aktiivsete tegevuste videod äri- ja grupireisideks

Samuti 2021. aasta sügisel filmisime ka hulka aktiivseid tegevusi gruppidele nii linnas kui looduses, mida äriturismi- ja korporatiivrühmadele pakkuda. Nende ingliskeelsete klippide eesmärk on anda inspiratsiooni, mida ette võtta, kui reisi põhieesmärgist, konverentsist või korporatiivüritusest vaba aega üle jääb. Fookuses on Eesti kui sihtkoht, kus saab kogeda ka päris unikaalseid elamusi. Videod jagunevad temaatiliselt kolmeks: matk rabas, adrenaliinirohked seiklused ja tegevused linnas.