Rohepööre turismis - järelvaatamine

Allikas: Brand Estonia

Siit lehelt leiad Visit Estonia ja partnerite poolt korraldatud turismi rohepöörde ja kestliku arenguga seotud veebikoolituste materjale ja videod. Toimunud veebikoolituste raames oleme käsitlenud teemasid: kuidas kestliku arenguga ettevõttes algust teha, kuidas mõista Green Key kriteeriumeid, kalkuleerida CO2 jalajälge jm vajalikku, mis aitab turismiettevõttel paremini mõista oma ökoloogilise jalajälje suurust ja muuta oma tegevusi jätkusuutlikumaks.

Rohepööre turismiettevõttes – kuidas alustada? (04.05.2021)

Veebiseminar toimus EU Green Week partnerüritusena ja oli mõeldud kõikidele turismiettevõtete ja sihtkohtade esindajatele, kes tahavad kestlike arengutega kursis olla ning soovivad omandada lisateadmisi, kuidas kestlike väärtusi oma töökohas rakendama asuda. Veebiseminari viis läbi Rootsi turismiarengu konsultant ja koolitaja Peter Reelfs, kes on Green Destinations ja Hallbart Evenemang (rootsi k "kestlikud üritused") audiitor ning Travelife coach ehk arengunõustaja.

Kestlike valikute soodustamine toitlustuse menüüs (11.05.2021)

Veebiseminar toimus EU Green Week partnerüritusena ja oli mõeldud toitluskohtade omanikele, kokkadele, teenindusjuhtidele ja tooraine hankijatele ja sihtkohtade esindajatele, kes tahavad kestlike arengutega kursis olla ning soovivad omandada lisateadmisi ja oskusi, kuidas CO2 näitu lisada oma toidukoha menüüsse ning mõista, kuidas see aitab kaasa kestlike valikute tegemisele. Veebiseminari viis läbi Rootsi turismiarengu konsultant ja koolitaja Peter Reelfs, kes on Green Destinations ja Hallbart Evenemang (rootsi k "kestlikud üritused") audiitor ning Travelife coach ehk arengunõustaja.

Green Key kriteeriumid: VESI ja ELEKTER (29.04.2021)

EASi turismiarenduskeskus koostöös Stockholmi Keskkonnainstituudiga korraldas Green Key elektri ja vee kriteeriumeid käsitleva veebiseminari turismiettevõtetele. Seminarli esinesid DeltaE inseneribüroo juhatuse liige Marti Arak ja praktiliste näidetega toetas Vihula Mõisa haldusjuht Harri Karus.

Travelife reisiettevõtetele (06.05.2021)

Veebiseminar toimus EU Green Week partnerüritusena ja oli mõeldud reisikorraldajatele ja -büroodele, kes tahavad kestlike arengutega kursis olla ning soovivad omandada lisateadmisi, kuidas kestlikke väärtusi oma töökohas rakendama asuda. Veebiseminari viis läbi Rootsi turismiarengu konsultant ja koolitaja Peter Reelfs, kes on Green Destinations ja Hallbart Evenemang (rootsi k "kestlikud üritused") audiitor ning Travelife coach ehk arengunõustaja.

Peter Reelfs esitlus (pdf) »

Veebiseminari järelvaatamine: