Turismikonverents 2024 toimub 26.-27. septembril Viljandis

Allikas: Visit Estonia

Sel aastal toimub turismikonverents Kesk-Eestis Viljandis. Konverents on 26. septembril Ugala teatris ja õhtune vastuvõtt Viljandi Pärimusmuusika Aidas. Järgmisel päeval, 27. septembril on kõik teretulnud sihtkohta tutvustavatele tuuridele. Sealt saab häid ideid ja inspiratsiooni, mida väliskülastajatele pakkuda.

Konverentsi täpne ajakava ja registreerimise info on tulemas. Tänavust turismikonverentsi korraldab Visit Estonia koos Kesk-Eesti DMOga.

Nagu on tavaks, selguvad konverentsil konkursi Turismitegu võitjad. Konkursi kuulutame välja 15. aprillil ja see kestab 20. maini. Kandideerida saab kahes kategoorias: turundustegu ja turismitoode.

PS! Praegu saab veel meenutada mullust turismikonverentsi ja vaadata toonaseid ettekandeid.

Majutus

Broneeri majutus Viljandis toimuvaks turismikonverentsiks juba täna! Viljandi hotellid on teinud konverentsi külalistele magusad eripakkumised, leiad need Visit Viljandi kodulehelt. Õige pea avaldab Visit Estonia turismikonverentsi korralduspartner, Kesk-Eesti DMO, ka konverentsile eelneva päeva, 25. septembri lisaprogrammi ja 27. septembril toimuvate järeltuuride info.

NB! Jälgi eripakkumiste tingimusi, need on majutustel erinevad. Samuti on soodushinnaga tubade arv piiratud.