Eestit tutvustav fotopank

Allikas: Visit Estonia, Liina Notta

Sihtkohad ja turismiettevõtjad on turundusabina teretulnud kasutama Visit Estonia fotosid

Brand Estonia veebilehelt leiad kaasaegse pildikeelega fotod ning saad neid siduda tervikuks lugude ja faktidega Eesti kohta. Palume pöörata tähelepanu ka foto kasutamise õigustele. Pildipangas leidub nii fotosid, mida saab kasutada ainult Eesti tutvustamiseks üldiselt, kui ka fotosid, mida on luba kasutada kommertseesmärgil ehk väliskülastajale suunatud reklaamides. 

Flickr.com/visitestonia 10 000 foto seas leidub Eesti turismipakkumise tutvustamiseks materjali igale maitsele. Llisaks rõõmsatele toonidele ja paljudele inimestele leidub ka udu, pilvi, halli merd, vihma, tuules paindunud puid ning üksikuid rändajaid. Meie fotokeel ei ürita olla postkaardilik, vaid kujutada Eesti elu kogu mitmekesisuses, alates põnevatest rahvarohketest sündmustest kuni ideaalse võimaluseni harrastada Eestis trendikat nn silent tourism'i.

Kuidas flickr.com'is fotosid otsida?

Visuaalmaterjali kasutamine

Visuaalmaterjali kasutamine on Eesti kui turismisihtkoha tutvustamise eesmärgil tasuta. Küll aga on nõutav märkida fotograafi nimi ning viidata Visit Estoniale. Küsimustega pöördu martti.volt@eas.ee.