Heili Klandorf-Järvsoo valiti Euroopa Turismikomisjoni Turundusgrupi esimeheks

Allikas: Martti Volt

4. juuni 2021

EASi turismiarenduskeskuse turismiturunduse valdkonnajuht Heili Klandorf-Järvsoo valiti 2. juunil Portugalis toimunud Euroopa Turismikomisjoni Turundusgrupi (ETC MKG) kohtumisel järgnevaks kaheks aastaks grupi esimeheks. Grupi ülesanne on muu hulgas Euroopa turuosa suurendamine ülemaailmses turismis ning organisatsiooni kuuluvate Euroopa riikide kui turismisihtkohtade individuaalse ja kollektiivse konkurentsivõime tugevdamine.

„Olen väga tänulik usalduse eest ning püüan olla Turundusgrupi täidesaatvale üksusele heaks partneriks ning aidata oma teadmistega nii, nagu oskan. Ennekõike pean seda aga suureks tunnustuseks EASi turismiarenduskeskuse, välisturgudele Visit Estonia meeskonnale, kelle viimaste aastate tegemised on ilmselt hästi silma torganud. See tähendab, et meie turunduspädevust, -teadmisi, -leidlikkust ning -tegevusi hinnatakse kõrgelt ja just see on minule kui selle valdkonna juhile Eestis äärmiselt rõõmustav,“ rääkis Klandorf-Järvsoo pärast uudist.

„Heili ja Visit Estonia turundusmeeskond on olnud aastaid Euroopa Turismikomisjoni Turundusgrupi väga aktiivne liige. Heili nimetamine Turundusgrupi esimeheks on loomulik samm edasi. Olen veendunud, et Heili mitmekesine töökogemus lisab Euroopa Turismikomisjoni tegevustele suurt väärtust ning anname Heili juhtimisel endast parima Euroopa turismi taaskäivitamisel,“ lisas Miguel Gallego, ETC täidesaatva üksuse turundus- ja kommunikatsioonijuht.

ETC Turundusgrupi aseesimeheks valiti Maria Elena Rossi, kes on Itaalia riikliku turismiagentuuri (Agenzia Nazionale Turismo of Italy) turunduse ja müügiedenduse direktor.

Euroopa Turismikomisjon (European Travel Commission / ETC) on 1948. aastal loodud ainulaadne turismivaldkonnas tegutsev ühendus, mis esindab Euroopa riiklikke turismiorganisatsioone. ETCsse kuulub 32 täisliiget ehk riiklikku turismiorganisatsiooni ja 15 turismiga seotud assotsieerunud liiget. Eesti on Euroopa Turismikomisjoni liige alates 1998. aastast.

Heili Klandorf-Järvsoo

EASi turismiarenduskeskuse turismiturunduse valdkonnajuht