Pimedat aega valgustavad tegevused

Allikas: Toomas Volmer, Visit Estonia

Pimedat aega valgustavad tegevused

Õhtud on pikad ja pimedad, külmad sügisvihmad on käes ning tuul viib viimaseid lehti puudelt. Kuid see on ka aeg, mil toimub üks kõige mõjukamatest filmifestivalidest Põhja-Euroopas - Pimedate Ööde Filmifestival. See on maailmakino värvikas pidu ja filmitööstuse sigin-sagin, mis tuleb koju kätte. Kuid mida veel teha pikkadel ja pimedatel õhtutel lisaks festivaliprogrammi nautimisele? Siin on mitu head varianti nii loodusehuvilistele kui linnanautlejatele.

Külasta parimaid restorane

Ajakiri White Guide tõstab igal aastal esile isikupäraseid restorane. Need on erilised oma atmosfääri, menüüvaliku ja hooajalise oskusliku tooraine kasutamise poolest, lisaks töötavad seal tihtipeale ka rahvusvaheliselt tunnustatud kokad, kelle käe alt ei väljugi muud kui ainult kunsti. Need restoranid said tunnustuse möödunud aastal.

VAATA KÕIKI

Tule pimedas toimuvale matkale

Laternavalgel seiklemine metsas, veekogul või mägedes on omamoodi närve kõditav, kuid siiski ilus ja põnev. Neid matkasi on veelgi. Otsi meie veebist üles lugu "Pimedas matkamine on põnev ja romantiline" ja saad sealt paarkümmend ideed lisaks.

VAATA KÕIKI

Mine ostlema

Sind huvitab kvaliteetne põhjamaine disain, mis oleks ka rahakotisõbralik? Järgnevatelt linkidelt leiad minimalistliku kujundusega ehteid, rõivaid ja sisekujundustooteid, aga ka värvilisi käpikuid ning rahvuslikke mustreid.

VAATA KÕIKI

Mõnule spaas

Kui oled lõpetanud retke kargetel tänavatel, on aeg hellitada oma keha. Altpoolt leiad mõned populaarsed spaad, kus lõõgastuda, nautida vee- ja saunamõnusid ning luksuslikke kehahoolitsusi. Spaasid on Eestis muidugi väga palju. Me koondasime need kõik ühele veebilehele – vaata siit lingilt: https://www.puhkaeestis.ee/et/spaa#/

VAATA KÕIKI
Viimati muudetud: 12.11.2021

Teema: Ostlemine, Spaad ja Saunad, Loodus, Söök, Jook ja Ööelu

Uudiskiri