Pimeda aja valgustavad tegevused

Allikas: Toomas Volmer

Pimeda aja valgustavad tegevused

Õhtud on juba pikad ja pimedad, külmad sügisvihmad on käes ja tuul viib lehti puudelt. Kuid see on ka aeg, mil toimub üks kõige mõjukamatest filmifestivalidest Põhja-Euroopas - tulekul on Pimedate Ööde Filmifestival. 11.-27.novembril muutuvad Tallinn ja Tartu rahvusvaheliseks filmiproffide kohtumispaigaks, mis annab põhjuse rõõmustamiseks igale filmihuvilistele. See on maailmakino värvikas pidu ja filmitööstuse sigin-sagin, mis tuleb koju kätte. Kuid mida veel teha pikkadel ja pimedatel õhtutel lisaks festivaliprogrammi nautimisele?

Hooajaline köök

Käes on maitsva ja tervisliku kodumaise köögivilja hooaeg. Nüüd on aeg nautida suvepäikeses küpsenud kõrvitsaid, porgandeid, peete ja teisi mõnusaid aiasaadusi. Astu sisse mõnda restorani ja naudi kohalike kulinaariakunstnike leidlikkust sügisandide kasutamisel.

Kohalikud vaatamisväärsused

Tallinna vanalinn on tõeline ajaloopärl oma kitsaste munakivitänavate, kauniste hoonete ja iidsete kirikutega. Kuid kas oled külastanud ka teisi põnevaid vaatamisväärsusi Tallinnas ja Tartus?

Ostlemine

Sind huvitab kvaliteetne põhjamaine disain, mis oleks ka rahakotisõbralik? Järgnevatelt linkidelt leiad minimalistliku kujundusega ehteid, rõivaid ja sisekujundustooteid, aga ka värvilisi käpikuid ning rahvuslikke mustreid.

Spaad

Kui oled lõpetanud retke kargetel tänavatel, on aeg hellitada oma keha. Altpoolt leiad mõned populaarsed spaad, kus lõõgastuda, nautida vee- ja saunamõnusid ning luksuslikke kehahoolitsusi.

Viimati muudetud: 24.01.2018

Teema: Tallinn

Soovitame
Uudiskiri