Keila juga

Allikas: Sofia Josefiina Lavaste

Tallinna ümbrus

Kui Tallinn juba liiga tuttav näib, avasta linnalähedasi paiku! Vähe on riike, kus puutumatu loodus on pealinnale nii lähedal. Mere äärde või metsa jõuad ka ainult poole tunniga.

Omaette elamuse saadki kujundada transpordi valikuga: kas kiire bussireis, mugav rong või hoopis muljeterohke rattaretk.

Kaunis rannajoon pakub vaatlemise naudingut romantikutele ja looduse imetlejatele ning proovilepanevat ajaviidet matkajatele ja sportijatele. Siinne loodus pakub selleks aasta läbi lõputult võimalusi. Kui merevaade ei tekita piisavalt vabaduse tunnet, võid ka ise merele minna: väikesaared on kõigest lühikese purjeretke või laevasõidu kaugusel.

Sõpradega saab kiiresti aja maha võtta linnalähedasel golfiväljakul. Seiklushuvilised leiavad Tallinna ümbrusest nii seiklus- kui teemaparke, elamussaunu, tuletorne, loomaparke.

Tallinna-lähedastes suurepärastes mereäärsetes restoranides on põhjust kiita toiduvirtuoose. Parimad maitsed, hubane atmosfäär, unustamatud merevaated!

Ajaloohuvilised leiavad võimaluse mõtiskleda tuhandete aastate vanuste kivikalmete juures või imetleda ka vähem tuntud mõisahooneid. Põnevust pakuvad nõukogudeaegsed militaarehitised. Harjumaa imede hulka kuuluvad Padise klooster, Rebala muinsuskaitseala, Tuhala nõiakaev, Jägala juga.

Kuidas aga Harku järvel lumesurfi sõita, seda vaata videost:

Jälgi ka kultuurikalendrit, leiad põnevat vaheldust linnasündmustele!

Kuhu minna ja mida teha

Teave otsingutulemuste kuvamise kohta kasutustingimuste punktis 12.