Harjumaa parimad paigad

Allikas: Mart Vares

Harjumaa parimad paigad

Tallinn on vaid osa Harjumaast, Harjumaa on aga palju rohkemat kui Tallinn! Siin on kaunist loodust, rikkalikku kultuuripärandit, mõnusaid randu ja seikluslikke matkaradu. Harjumaa pakub lõputult võimalusi puhkuse ja vaba aja veetmiseks. Siin on hea puhata, sest tegevusi leidub igale maitsele ja kõik on mugavalt lähedal. Pakume välja külastamist väärt kohad pealinna ümbruses – leiad nii restorane, hotelle, vaatamisväärsusi kui palju muud huvitavat. Tule seiklema Harjumaale, välja ja eemale pealinnast!

Gurmeehetked

Kulinaarseid võlusid leiab peenematest mõisakohvikutest kuni lihtsamate kodurestoranideni. Kõik nad pakuvad puhtaid maitseid, tervislikke valikuid, unustatud pole ka traditsioone. Harjumaa toidukohtades on palju valida!

Mugav majutus

Kas eelistad ööbida hubases spaahotellis, mõisaluksuses või hoopis mugavas peegelmajas keset loodust? Valikuvõimalus on suur ja Harjumaal veedetud ööd jäävad meelde.

Põnevad vaatamisväärsused

Tunneta 14. sajandil rajatud kloostri keskaegset atmosfääri - Padise klooster on pärast põhjalikku renoveerimist taas avatud! Roni 275 trepiastmest Eesti kõrgeimasse tuletorni või tee hoopis saaretuur koos virtuaalse giidiga. Naudi ainulaadset õllevanni Saku Mõisa keldrikorrusel avatud ÕlleSPA-s.

Suurejoonelised mõisad

Eesti on mõisaterikas maa, erandiks pole ka Tallinna ümbrus. Ainulaadselt võluvad häärberid on tänapäeval Harjumaa populaarseimate vaatamisväärsuste hulgas.

Lusti kogu perele

Harjumaal jagub seiklus- ja teemaparke suurtele ja väikestele. Kas valida ajastutruu viikingiseiklus, kiired ralliautod, põnevad seiklusrajad või lõbus perepark? Kõik võimalused on head!

Viska igapäevamõtted peast

Mine Põhja-Eesti kaunisse loodusesse või leia lõõgastust unikaalsest õllespaast. Lase oma loovus lendama ja avasta keraamika meisterdamise teraapilisus. Kakerdaja rabas on võrratu matkata igal aastaajal.