Perepuhkus lastega Tallinnas

Allikas: Aron Urb, Visit Estonia

Perepuhkus lastega Tallinnas

Tallinn  on kõigi oma tiitlite kõrval ka perelinn, sest pakub aktiivseks perepuhkuseks hulganisti võimalusi. Tallinna vanalinn on ise kui muinasjutumaa, vanalinna müüril või tornides turnimine muudab iga lapse rüütliks või printsessiks. Ning Tallinna muuseumide hulgas on palju peredele sobivaid, nii pere noorematele kui nõudlikele teismelistele, muuseumid on kaasavad ja mängulised ning pakuvad elamusi nii otseselt kui virtuaalselt. 

Veelusti leiab nii veekeskustest kui spaadest vanalinnast Viimsini välja. Tallinna suveilmu tasub aga kasutada hoopis supelrannas olemiseks. Seiklushimu saab proovile panna seiklusparkides ja üle Tallinna kõrguv vaateratas on üks uuemaid kogupere elamusi. Kes aga tahab kõrguskartust võita ja on juba parajas vanuses, saab proovida servakõndi Eesti kõrgeimas ehitises – Teletornis. Ka Tallinna loomaaed sobib kõigile seikluse- ja loodusearmastajatele, sest see on rikkalik nii loomastiku kui ka taimestiku poolest. 

Tallinnas ja selle lähistel saavad oma oskusi proovile panna ka motohuvilised, laserlahingute sõdalased ja muidu kiirete alade harrastajad. Kehakinnituseks sobivad Tallinna arvukad peresõbralikud kohvikud ja restoranid.   

Perega koos puhates on kõige toredam see, et kogu perel on aega erinevaid asju koos teha. Tallinnas on  avastamist küllaga ja mis veelgi parem, kõik on käe-jala juures. Tallinna perekohad tagavad teie perele turvalise seikluse.   

 

Kas teadsid?

Tallinn Cardiga on sissepääs linna parimatesse muuseumidesse tasuta! Lisaks saad kaardiga sõita tasuta linna ühistranspordis, mitmeid soodustusi erinevates poodides, restoranides ning ka 50% allahindlust Tallinn City Touri hop-on-hop-offi ekskursioonibussides (Tallinn Card PLUSiga tasuta). Ühe täiskasvanu kaardiga saad kaasa võtta kuni kaks alla seitsmeaastast last.  


Loe asjast lähemalt!

Viimati muudetud: 19.06.2020

Teema: Tallinn