TOP sündmused sel hooajal

Allikas: Patrik Tamm, Visit Estonia

TOP sündmused sel hooajal

Hea elamuse juurde kuuluvad sageli ka sündmused. Siit leiab midagi igale maitsele, alates klassikalise muusika austajatest kuni elektroonilise muusika sõpradeni välja, sekka ka spordisündmusi. Ka toimumiskohad on seinast seina - valida võid kas ranna, metsa, keskaegse linnuse või hoopiski vangla.

Mooste Oktoobrifest

Põlva maakond, Mooste alevik

03.10.2020 - 03.10.2020

Mooste mõisa Folgikojas toimub sügise värvikaim pidu OKTOOBRIFEST!  Õllefestivalile kohase meeleolu loob Orchester aus Põlva! Samuti toimub ühislaulmine ning õllemängud! Kohapeal on erinevate õllede ja siidrite pakkujad Eestist! Oodatud on kõik õllesõbrad kui õllesõprade sõbrad, sest maitseelamusi pakuvad imelised toitlustajad! Riietusstiiliks on Oktoobrifest ehk Saksa pidu Eesti kuues! Parimatest parimad saavad tunnustuse!

Maailmafilmi festival

Üle Eesti

09.09.2020 - 12.09.2020

Maailmafilmi festival on esmajoones dokumentaalsele kinokunstile pühendatud filmifestival, mille eesmärgiks on ehitada silda filmitegijate ja filmide vaatajate vahel. Festivali huvitab antropoloogiline ja analüütiline lähenemine inimestele, kultuuridele ja ühiskondadele. Filmiprogramm pöörab rõhku nii igapäevaelus toimuvatele kultuuride vahelistele kontaktidele kui kultuuri esitustele maailma eri paikades. Festivalil linastub filme kõikjalt maailmast.

ToiduNautleja Restoranide Nädal

Harju maakond, Tallinn

09.10.2020 - 18.10.2020

Viiendat korda toimub oktoobris ToiduNautleja Restoranide Nädal, mille raames saavad huvilised külastada kampaanias osalevaid toidukohti. ToiduNautleja Restoranide nädalal pakuvad restoranid üle Eesti oma parimaid maitseid parimate hindadega! Nautlemisele tulevad: - 2-käiguline lõuna alates 10 eur - 3-käiguline õhtu alates 20 eur - taimetoidumenüü  Info osalevate restoranide kohta ja broneerimise leiate ToiduNautleja kodulehelt.   

Jazzkaar

Harju maakond, Põhja-Tallinna linnaosa

09.10.2020 - 15.10.2020

Jazzkaar toob Eestisse kohalikud tipptegijad ja uued tulijad ning jazzi suurnimed ja tõusvad tähed kogu maailmast. Festivalil on esinenud üle 3000 välisartisti 60 riigist. Aastate jooksul on Jazzkaarel üles astunud näiteks Bobby McFerrin, Pat Metheny, Chick Corea, Gregory Porter ja Angélique Kidjo. Jazzkaar katsetab uute formaatide ja esinemispaikadega, tuues muusikat kontsertsaalidest linnaruumi ja kutsudes kaasa elama ka lastega peresid.

Pärnu Restoranide Nädal

Pärnu maakond, Pärnu

07.11.2020 - 15.11.2020

Pärnu Restoranide Nädalal tutvustame külalistele suvepealinna väga häid restorane ja vahvaid kokkasid ning kutsume maitsma nende a´la carte menüü parimaid roogi. Pärnu Restoranide Nädalal pakutakse erihinnaga 3-käigulist õhtusööki. Loodame, et tänu restoranide nädalale saavad mitmed Pärnu restoranid tuttavamaks ja see annab hea põhjuse tulla suvepealinna toiduelamusi nautima ka kevadisel ajal!

Loe edasi

Pimedate Ööde Filmifestival (PÖFF)

Harju maakond, Kesklinna linnaosa

13.11.2020 - 29.11.2020

Iga aasta novembri lõpus toimuv Pimedate Ööde filmifestival ehk PÖFF meelitab Tallinna ligi 1400 filmitegijat, filmitööstuse professionaali ja ajakirjanikku, lisaks arvukalt filmisõpru nii Eestist kui välisriikidest. Tegu on Põhja-Euroopa ainsa A-kategooria filmifestivaliga, mis asetab ürituse samasse klubisse selliste maailma tippfestivalidega nagu Cannes, Veneetsia ja Berliin. PÖFFi ja tema kahe kärgfestivali, Just Filmi ja PÖFF Shortsi ning filmitööstuse platformi Industry@Tallinn & Baltic Eventi programm koosneb rohkem kui 500 filmist, lühifilmist ja animatsioonist ning rohketest üritustest, töötubadest ja pidudest, mis muudavad aasta pimedaimad ööd säravaks filmikunsti pidustuseks. PÖFFi põhifestivaliga samaaegselt ajal toimuvad: PÖFF Shorts - rahvusvaheline lühi- ja animatsioonfilmide festival Just Film - rahvusvaheline noorte- ja lastefilmide festival Industry@Tallinn & Baltic Event - rahvusvaheline audiovisuaaltööstuse platform

Loe edasi
Viimati muudetud: 11.02.2020

Teema: Üritused

Uudiskiri