Parimad kevadhetked Instagramis

Allikas: Paul Meiesaar, Visit Estonia

Parimad kevadhetked Instagramis

Kauaoodatud kevad on lõpuks kohale jõudnud ja mis võiks olla veel parem viis avastada maalilisi kevadsihtkohti kui läbi visuaalse retke #VisitEstonia Instagrami kontol. Paljudel meist on kaameraga nutitelefonid, nii saate ka oma kevadised hetked jäädvustada ja neid meiega jagada.

Valaste juga

Valaste juga on oma 30 m kõrgusega Eesti kõrgeim juga. Siit avaneb ka parim vaade Ontika pankrannikule ja unikaalsele klindimetsale.

Kadrioru park

Kadrioru park on Eesti silmapaistvaim lossi- ja linnapark, mille populaarseimad jalutuskohad on Luigetiigi lillepeenardega kaunistatud ümbrus ning sealt lossi juurde viiv promenaad.

Haapsalu raudteejaam

Maaliline raudteejaam koosneb neljast osast – siin on reisijatehoone, Imperaatoripaviljon, neid ühendav katusealune ja ainulaadne 216 m pikkune kaetud perroon.

Treppoja joastik

Siinne joastik on üks Eesti kaunemaid, kus sajakonna meetri ulatuses on 6 erinevat astangut, mille kõrgus ulatub kuni 1,5 meetrini.

Laulasmaa rand

Laulasmaa rand on nime saanud jala all "laulvate liivade" järgi. Kauni männimetsaga ümbritsetud valge liivaga rand on populaarne puhke- ja tervisespordipaik.

Viimati muudetud: 06.04.2019

Teema: Kultuur ja Ajalugu, Aktiivne puhkus, Loodus