Kõige seikluslikumad seikluspargid

Foto: Joosep Martinson

Kõige seikluslikumad seikluspargid

Eestis on mitmeid põnevaid ja närvekõditavaid seiklusparke, kus panna ennast proovile, testida oma piire ning hirmust võitu saada. Adrenaliinirikast sportlikku- ja vabaajategevust, mis loovad meeldejääva päeva, leiab nii suurematele kui väiksematele. Metsas või linnas, lähemal või kaugemal, maal, vees või õhus – valik on suur! Vali seikluslik päev kogu perele ja elamusi, mida meenutada, jagub küllaga!

Kiviõli Seikluskeskuse kogupere elamuspark

Ida-Viru maakond, Kiviõli linn

Kiviõli Seikluskeskuse mäe jalamil ootab sind ja sinu peret tuliuus kogupere elamuspark. Siin jagub tegevusi kõigile, paariaastastest lastest kuni vanaemade-vanaisadeni.  Pane osavus ja julgus proovile kõrgseikluspargis, kaeva päris ekskavaatoriga põnevkivikaevanduses, ole tuletõrjuja Tuletõrjeakadeemias, sõida paadiga tehistiigi saarestikus, lasku kõrgelt mäelt mööda Eesti pikimat trossi, sõida liikluslinnaku autorajal, osale teadusteatri etendustel ja ole valmis veel paljuks muuks.  Hea teada: kuni 1m pikkused külastajad saavad elamusparki tulla tasuta. 

Loe edasi

Pärnu Seikluskeskus

Pärnu maakond, Pärnu linn

Tule seikle koos pere või sõpradega Pärnu ranna lähistel asuvas Pärnu Seikluskeskuses! Keskuses on 4 erinevat kõrgusastet, üle 50 seiklusmängu ning tornist torni õhusõidud! Mida kõrgemale jõuad, seda raskemaks muutuvad rajad - ronimine nõuab head füüsilist vormi kui ka julgust turnida 12 m kõrgusel.  Adrenaliini lisavad Tarzani hüpe, paadisõit, vaatlustorn, kus saab kõrgelt nautida merevaadet ja pikad õhusõidud. Kogu park on läbitav täiskasvanutele ja üle 120 cm pikkustele lastele. Väiksemad lapsed saavad seigelda mudilaste rajal.

Loe edasi

Otepää Seikluspark

Valga maakond, Otepää linn

Otepää Seikluspargis koged tõeliselt elamusi maa ja taeva vahel! Pargis võid veeta kasvõi terve päeva. Adrenaliini tekitavad erineva raskusastmega ronimisrajad, ligi 350m pikkune õhulend Linnamäe oru kohal või katapuldiga õhkutõus kuni 20m kõrgusele. Pere väiksemaile saad seikluskogemuse anda turvalisel lasterajal. Seikluspargis nõustab ja toetab Sind professionaalne meeskond. Üheskoos ületame kõik takistused! Siin vabaned argimuredest ja stressist ning naudid seiklust üksi, pere, sõprade või töökaaslastega!

Loe edasi

Lontova Seikluspark

Lääne-Viru maakond, Kunda linn

Kunda jõe kaldal asuv Lontova seikluspark pakub elamusi nii ürgkanjonisse loodud erineva raskusastmega atraktsioonidest kui ka puutumatust loodusest.  Park koosneb meeskonna alast, madalseiklusrajast, kõrgseiklusrajast ja lastealast ning pakub seiklusvõimalusi aastaringselt, ilmastikule ja loodusoludele vastavalt. Tegevust jagub peredele, sõpruskondadele ja muudele seltskondadele. Võimalus korraldada koosolekuid, seminare, sünnipäevi ning tüdrukute- ja poissmeesteõhtuid. Lisaks erinevatele atraktsioonidele kuulub pargi juurde ka Blücheri kohvik ja grillplats. Ettetellimisel oleme alati avatud!

Loe edasi

Tartu Seikluspark

Tartu maakond, Tartu linn

Tartu seiklusparki on taeva ja maa vahele turnimiseks rajatud 50 erinevat mängu. Seiklushuvilistele on paigaldatud 4 meetri kõrgusele puude vahele erinevad atraktsioonid. Radasid lõpetab õhusõit, mis kujutab endast 300-meetrilist trossilaskumist ühest oru otsast teise. Ära ei ole unustatud ka väikeseid pargi külastajaid, kelle jaoks on loodud eraldi rajad 14 mänguga ja kaks pikka trossilaskumist. Madalhooajal on vajalik ettebroneerimine (minimaalne grupi suurus 10 inimest)!

Loe edasi

Ekstreemsafari Aidu endistel tööstusaladel

Ida-Viru maakond, Kohtla-Nõmme alev

Off-road safari on matk maasturitega ümber Aidu karjääri kõige huvitavamates kohtades, ületades järske tõuse ja läbides vett.  Põnevust lisavad kaardi lugemine ja orienteerumine, radade ja läbipääsude otsimine, takistuste ületamine, raadiosaatjaga suhtlemine jne. Huvi korral võimalus ise maasturit juhtida.  Giid jõuab kindlasti rääkida nii põlevkivi- kui keskkonnateemadel. Päeva lõpetuseks sobivad hästi saun ja öömaja Eesti Kaevandusmuuseumis. Hea teada: riietu matkaks sobivatesse rõivastesse, arvesta kindlasti ilmaga.

Loe edasi

Lennuklubi Keelutsoon

Järva maakond, Sargvere küla

Lennuklubi Keelutsoon tegeleb eeskätt paraplaanide ehk tiib- ja motovarjude valdkonna arendamisega Eestis. Meie juures saab teha tandemlende - piloot võtab reisija endaga õhuseiklusele kaasa. Samuti koolitame uusi piloote, kes soovivad ise lendama õppida.  Oleme kindlasti kõige laiema rahvusvahelise kogemusega lennuklubi omataoliste seas. Näiteks 2015. aastal lendasid meie piloodid 12. erinevas välisriigis. Samuti teeme lende kuumaõhupallidega.

Loe edasi

Valma Seikluspark

Viljandi maakond, Valma küla

Valma Puhkelaagri Seikluspark on Võrtsjärve kaldal asuv enam kui 50 takistusrajaga ronimisseinte, 2 km pikkuse zipline laskumisliinide ja kõrge vaatetorniga ronimiskompleks. Takistusrajad on paigaldatud neljakorruselise maja kõrgusele tehismastidel platvormidele, mis on ainulaadne meetod Eestis. Lisaks veel vabalangemise kiik, ATV matkad, lasketiir, palliväljakud jms. Kompleksis on 100 majutuskohta. Sobilik paik firmaüritusteks, suvepäevadeks, lastelaagriteks, perega reisijatele, koolitusteks ja seminarideks, kokkutulekuteks.

Loe edasi

Valgeranna Seikluspark

Pärnu maakond, Valgeranna küla

Otsid põnevust ja uusi väljakutseid, aktiivset puhkust pere ja sõpradega? Valgeranna Seikluspark on õige valik!  Puude otsas kõrgemale liikudes ja takistusi ületades lahutate meelt ning õpite üksteist ja oma julgust paremini tundma. Seikluspargis on kokku 6 kõrgseiklusrada. Kõigi radade läbimiseks varu 3 tundi. Ronimise taustaks saad nautida kaunist merevaadet. Mudilasi vanuses 2-7 aastat ootavad madalale ehitatud laste seiklusrada rippsildade, -kiikede ja laskumistega trossteel.  Peale seiklust puude otsas saab ettevalmistatud piknikuplatsil keha kinnitada ja lõket teha!

Loe edasi

Padise Seikluspark

Harju maakond, Kasepere küla

Padise Seikluspark on unikaalne meeskondlik seikluspark, elemendid on ühed Eesti ekstreemseimad, kuid saab ka madalamal ronida. Külastus sobib hästi meeskondlikuks mõnusaks äraolemiseks. Väiksematele pakume mängulisemat õhkkonda, palju ronimisvõimalusi.  Juures on kogenud instruktorid ja turvavarustus, KUID … mõõdukalt hirmus on ikkagi. Hind sisaldab 3 tundi seiklust. Pakume seikluspargis mitmeid erinevaid pakette: Seiklus - madalrajad ja meeskonnatöö Adrenaliinisüst - ekstreemseimad kõrgrajad Restart - eelnev ja vabalangemine Zipline - ahviraudtee

Loe edasi
Viimati muudetud: 16.07.2018

Teema: Aktiivne puhkus

Soovitame
Jaga oma elamusi #visitestonia