Kõige seikluslikumad seikluspargid

Allikas: Joosep Martinson

Kõige seikluslikumad seikluspargid

Eestis on mitmeid põnevaid ja närvekõditavaid seiklusparke, kus panna ennast proovile, testida oma piire ning hirmust võitu saada. Adrenaliinirikast sportlikku- ja vabaajategevust, mis loovad meeldejääva päeva, leiab nii suurematele kui väiksematele. Metsas või linnas, lähemal või kaugemal, maal, vees või õhus – valik on suur ning iga park on eriline! Vali seikluslik päev kogu perele ja elamusi, mida meenutada, jagub küllaga!

Otepää Seikluspark – ainulaadne katapult, mis lennutab taevasse

Otepää Seikluspargis koged tõeliselt elamusi maa ja taeva vahel! Pargis võid veeta kasvõi terve päeva. Adrenaliini tekitavad erineva raskusastmega ronimisrajad või ligi 350m pikkune õhulend Linnamäe oru kohal. Pere väiksemaile saad seikluskogemuse anda turvalisel lasterajal. Seikluspargis nõustab ja toetab Sind professionaalne meeskond. Üheskoos ületame kõik takistused! Siin vabaned argimuredest ja stressist ning naudid seiklust üksi, pere, sõprade või töökaaslastega!

Loe edasi

Valgeranna Seikluspark

Otsid põnevust ja uusi väljakutseid, aktiivset puhkust pere ja sõpradega? Valgeranna Seikluspark on õige valik! 2023. a kevadest ootavad turnijaid uuenenud seiklusrajad! Puude otsas kõrgemale liikudes ja takistusi ületades lahutad meelt ning õpid kaaslasi ja iseennast paremini tundma. Pargis on kokku 6 kõrgseiklusrada ja õhusõitu, pikim neist 140 m. Mudilasi vanuses 2-7 aastat ootab madal lastepark rippsildade, kiikede ja laskumistega. Täiskasvanu saab vajadusel raja kõrval enda pisikest abistada. Ootame külla ka ettevõtteid, kooli- ja sünnipäevagruppe. Seikluspargis on olemas ka piknikuplats.

Loe edasi

Haapsalu Seikluspark

Haapsalu seikluspark asub ilusas Paralepa parkmetsas (kesklinnast 2 km kaugusel). Seikluspargis on neli erinevat seiklusrada mitmekülgsete mängude ning pea 50 atraktsiooniga (Tarzani hüpe, zip-line laskumine). Väiksematele seiklejatele on lastepark, kus rajad on madalad ja ohutud. Suuremad seiklejad võivad end leida 14 meetri kõrguselt laskumas ja ronimas, kõik rajad lõppevad zip-line laskumisega. Seiklusvõimalusi pakume aastaringselt, vastavalt ilmastikule ja loodusoludele. Pakume rõõmu ja seiklemishimu nii suurtele kui väikestele, tule pere, sõprade või klassiga! Seiklus on õhus!

Loe edasi

Roosta Seikluspark

Roosta Seikluspark pakub põnevust, seiklust ja tõelist eneseületust! Seikluspark erineb oma konkurentidest ainulaadse projekti poolest, mis kindlustab erakordse elamuse. Elementide kinnitusel kasutati puid säästvaid paigaldusmeetodeid ega kasutatud naelu. Seikluspark pakub lõbusat ajaviidet peredele, põnevat võistlust meeskonnamängudeks, vahvat elamust koolilastele ja eneseületust kõigile neile, kes kardavad kõrgust, sest just teie jaoks korraldame seikluspargis ronimisretki ka öösiti! Roosta Seikluspargis on 3 erineva raskusastmega rada: sinine, punane ja must.

Loe edasi

Nõmme Seikluspark

Nõmme Seikluspark on aktiivse puhkuse veetmiseks sobiv paik Tallinna linnaroheluses. Puudele ehitatud erineva raskusastme ja kõrgusega seiklusrajad on põnevad ja võimetekohased igale vanusele.  Seikluspark on avatud aastaringselt. Suuremate ronijate jaoks on 7 kõrgrada, millest viimased asuvad lausa 12m kõrgusel ning kõigi läbimiseks võiks arvestada ca 3 tunniga. Väiksematele on madal mitme rajaga lastepark, kus lapsevanem saab radade kõrval kõndida ning vajadusel last aidata. Seikluspargis on ka vabalangemishüpe, batuut, piknikuterrass - ideaalne sünnipäevadeks ja üritusteks.

Loe edasi

Pirita Seikluspark

Harju maakond, Pirita linnaosa

Pirita Seikluspark kutsub värskelt uuendatud radadele seiklema! Esimese seikluspargina Eestis on 2020 kevadest Pirita Seikluspargis kasutusel uudne julgestussüsteem continuous lifeline, mis välistab ronijal võimaluse kogu seiklusraja vältel karabiin julgestustrossilt eemaldadad. Pirita mererannas, rohelises männimetsas avanevad vaated Tallinna lahele ning vanalinna siluetile. Pirita Seikluspargis on kokku 9 seiklusrada (kõrgusel 1-12 meetrit): 7 kõrgseiklusrada 2 erineva raskusastmega lasterada 2-6 aastastele seiklejatele. Radade vahetus läheduses on piknikuterrass koos laudade ja pinkidega. 

Aegviidu madalseikluspark

Harju maakond, Aegviidu alev

Aegviidu madalseikluspark pakub aastaringselt meeleolukat tegevust vabas õhus nii suurtele kui väikestele.  Hea teada: rajale minek toimub omal vastutusel. Kohapeal ei ole instruktori järelvalvet ega ei pakuta turvavarustust.

Padise Seikluspark

Padise Seikluspark on unikaalne meeskondlik seikluspark - elemendid on ühed Eesti ekstreemseimad vaheldudes madalamate ronimistega. Seikluspark sobib ideaalselt näiteks oma meeskonna koostööoskuste proovile panekuks, seiklussünnipäevaks või ka poissmeestepeo pidamiseks. Võtame vastu ka õpilasgruppe uue õppeaasta alguses, jõulude ajal ja ka kevadel, et õppeaastale lõbus punkt panna oma klassiga.  Saadaval erinevad seikluspaketid: Seiklus - madalrajad ja meeskonnatöö; Adrenaliinisüst - ekstreemseimad kõrgrajad; Restart - eelnevatele pakettidele lisaks Tarzanihüpe; Zipline - ahviraudtee.

Loe edasi

Elva Seikluspark

Tartu maakond, Elva linn

Kaunis männimetsas asuva Elva Seikluspargi kõige adrenaliinirohkemaks atraktsiooniks on õhusõit üle Verevi järve ja tagasi: kokku 800m vabalaskumist vee ja taeva vahel, mis on Baltikumi üks pikimaid. Pere pisematele on seikluspargis laste- ja tillurajad, kuhu oodatakse lapsi alates 3ndast eluaastast. Seikluspargi keskmes on enam kui 100a puhkajate teenistuses olnud legendaarne Verevi motell, mis on ühtlasi stardipaigaks, teeninduskeskuseks ja ööbimiseks. Verevi motellist on võimalik rentida ka linnarattaid ja fatbike´isid. Olete oodatud kogu perega veetma mõnusat nädalavahetust kaunis Elvas!

Tartu Seikluspark

Tartu Seiklusparki on taeva ja maa vahele turnimiseks rajatud 50 erinevat mängu. Seiklushuvilistele on paigaldatud 4 meetri kõrgusele puude vahele erinevad atraktsioonid. Radasid lõpetab õhusõit, mis kujutab endast 300-meetrilist trossilaskumist ühest oru otsast teise. Ära ei ole unustatud ka väikeseid pargi külastajaid, kelle jaoks on loodud eraldi rajad 14 mänguga ja kaks pikka trossilaskumist. Meil saab pidada ka sünnipäevi.  Madalhooajal on vajalik ettebroneerimine (minimaalne grupi suurus 10 inimest)!

Loe edasi

Lõunakeskuse Seikluspark

Lõuna-Eesti suurimas kaubanduskeskuses Lõunakeskus on uisuplatsi kohal ootamas Sind suurim siseseikluspark. Ootame nii esmakordseid ronijaid kui ka kõiki teisi seiklejaid. Siin on kolme erineva raskusastmega rada, millel kokku üle 30 elemendi ja kõige lõpuks õhusõit üle uisuväljaku. Lisaks on meil erinevas suuruses mehaanilised loomad, mis eriti rõõmustavad meie väikeseid külalisi.  Meie juurest leiad eest ka virtuaalmaailma uhkuse, 9D kinokapsli, mis aitab sul kogeda reaalsuses võimatuid seiklusi. Filmide valikust leiavad endale midagi meelepärast nii igas vanuses lapsed kui ka täiskasvanud.

Loe edasi

Muhu Seikluspark

Muhu seikluspargis saavad kõrgust trotsida nii suured kui väikesed, nii algajad kui edasijõudnud. Pargis on üle 1,2 km radasid, rajad on huvitavad ja annavad hea koormuse. Raskemad rajad kuuluvad kindlasti Eesti väljakutsuvamate radade hulka. Suvel saab ennast proovile panna ööronimisel, kastironimisel ja ronimisseinal. Lastele on mänguväljak, liivakast ja kiigeplats. Kui ronimine ei kõneta, siis saab minna uitama Nõukogude sõjaväebaasi radadele. Seikluspargi juures asuval loodusrajal saab teadmisi militaarpärandi ja alale iseloomulike taime-, linnu- ja putukaliikide kohta.  

Loe edasi

Lontova seikluspark

Kunda jõe ürgorus asuv Lontova seikluspark pakub elamusi nii erineva raskusastmega atraktsioonidest kui ka puutumatust loodusest. Pargis on meeskonnaala, madalseiklusrada, kõrgseiklusrada ja lasteala - tegevust jagub meeskondadele, peredele, sõpradele ja koolidele. Pargi külastuse saab ühendada erinevate üritustega, olgu see meeskonnakoolitus, koosolekupäev, sünnipäev või vallaliste õhtu.  Park on osa Lontova puhkekeskusest, kuhu kuuluvad ka Blücheri kohvik ja Lontova puhkemaja koos saunadega.  Ettetellimisel võõrustame külalisi aastaringselt!

Loe edasi

Kiviõli Seikluskeskuse kogupere elamuspark

Kiviõli Seikluskeskuse mäe jalamil ootab Sind ja Sinu peret kogupere elamuspark 14 põneva atraktsiooniga. Siin jagub tegevusi kõigile, paariaastastest lastest kuni vanaemade-vanaisadeni. Pane osavus ja julgus proovile kõrgseikluspargis, kaeva päris ekskavaatoriga põlevkivikaevanduses, ole tuletõrjuja Tuletõrjeakadeemias, sõida paadiga tehistiigi saarestikus, lasku kõrgelt mäelt mööda Eesti pikimat trossi, sõida liikluslinnaku autorajal, osale teadusteatri etendustel ja ole valmis veel paljuks muuks. Hea teada: kuni 1m pikkused külastajad saavad elamusparki tulla tasuta.

Loe edasi

Alutaguse Seikluspark

Alutaguse Seikluspark asub Ida-Virumaal Kurtna järvestiku alal, Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuses. Seikluspargis on viis erineva raskusastmega seiklusrada, 22 põneva ülesandega Laste Seikluspark. Siin saad teha Eesti ühed pikimad õhusõidud üle järve. Seikluspargi põhiradade külastamiseks pead Sa olema vähemalt 140 cm pikk. Lasterajale pääsevad seiklema vähemalt 110 cm pikkused külastajad. Väikestele tasuta ronimisväljak.  Seiklema saad tulla ka lahtiolekuaegade välisel ajal, siis on oodatud grupid alates 10 inimesest ja vajalik on ette broneerimine.   

Loe edasi

Kalevipoja Seikluspark

Seikluspark pakub põnevust ja väljakutset maa ja taeva vahel oma keha valitseda ja igaüks, kes nõus oma võimete piire katsetama, saab unustamatu elamuse osaliseks. Seikluspargi läbimisel meeskonnatööna arendatakse lisaks füüsilistele võimetele ka vastastikust usaldust ning teisi olulisi omadusi. Kõhklejaile kinnituseks, et kõikjal on nõu ja jõuga abistamas meie instruktor ning keegi ei jää üksi. Oodatud on eriti õpilasgrupid ja sõpruskonnad, kellele pakume meeskonnatöö arendamist. Samas pakub madal seiklusrada palju põnevust neile, kes veel kõrgrajale ei pääse.  

Loe edasi

Asva Viikingiküla seikluspark

Asva Viikingikülas jagub rohkelt tegevusi igas vanuses külastajale nii seikluspargis, linnuses kui looma- ja linnupargis. Iga viiking oli seikleja ja justnimelt seetõttu on ka meie külas vahva kõrgseikluspark, kus on elamus garanteeritud nii põlvepikkustele algajatele kui ka juba kogenud viikingitele. Ligi 12 m kõrguses seikluspargis ootavad vallutamist rohkem kui 50 turnimismängu neljal erineval tasandil ning üle 100 m pikkune vägev õhusõit. Rohkem infot muude teenuste hinnakirja kohta leiad kodulehelt. Tule ja seikle nagu viikingid muiste!

Loe edasi

Saaremaa Seikluspark Hallikivi

Otsid põnevat aktiivset puhkust pere ja sõpradega, soovid end proovile panna ja rakendada osavust? Saaremaa Seikluspark Hallikivi on õige valik pakkudes lõbusat vabaaja veetmisvõimalust  nii suurtele kui väikestele . Hea teada: -15 km Kuressaare linnast  -seiklemine  looduskaunis männimetsas neljal erineval tasapinnal, mille atraktsioonid ei kordu; - 120 m  ja 150 m  eraldi asetsev õhusõit; - kõik rajad lõpevad õhusõiduga  - väikelasterada/piiramatu aeg  - sünnipäevade tähistamiseks siseruum/piknikuala -keraamika õpitoad -jahimehe retked    Tule meitele looduse rüppe aktiivset puhkust nautima!  

Loe edasi

Põltsamaa Seikluspark WPark

Põltsamaa Seikluspark asub aktiivset puhkust, seiklust ja veelauamõnusid pakkuvas aktiivpuhkuskeskuses WPark. Meil on Eesti üks ainulaadsemaid postiseiklusparke. Ronimine käib korrushaaval ja iga lisameeter loob närvikõdi ning väljakutseid. Kokku on 60 platvormi, mille lõpetab 130m pikkune laskumine. Eesti ainus vettelaskumisega trossisõit! Tulles koos pere, sõprade või kollektiiviga on eeliseks see, et terve ronimise vältel saavad kõik püsida koos ja üksteist toetada. Ka aastaajad ja ilm ei mängi seikluspargis mingit rolli. Tule igal ajal ja ilmaga, meie ootame!

Loe edasi

Servakõnd Tallinna Teletorni 175 meetri kõrgusel avatud rõdul!

Teletornis on avatud ekstreemne atraktsioon Walk On The Edge ehk Servakõnd, mis toimub torni vaateplatvormi avatud rõdu serval. 175 meetri kõrgusel saab täisringi ümber torni käia korraga kuni 4 inimest. Servakõnni kestvus on ca 30 minutit, mille jooksul tehakse teist tasuta fotosid, mille saadame Teile e-mailile. Servakõndi pakume E-P aprillist-oktoobrini kell 10.30-18.00 eri keeltes, pilet osta kassast või Internetist. Broneerida saab ka teletorn@teletorn.ee. Servakõnni hind sisaldab külastuspääset Teletorni. Kõnd toimub vastavalt ilmastikutingimustele. Tule naudi närvikõditavat kõrgust!

Loe edasi

Rummu Seikluskeskus / Adventure Center Rummu

Lisa oma elule sügavust ja adrenaliini! Rummu Seikluskeskus pakub suvisel perioodil võimaluse endise Rummu kaevanduse kristallselges vees tegeleda veespordiga ja avastada unikaalse karjääri veealust maailma. Meie professionaalsed instruktorid hoolitsevad Sinu turvalisuse eest ja elamus on garanteeritud. Lisaks sukeldumisele ja snorgeldamisele pakume Sulle ka kanuu ja SUP laudade matkasid. Korraldame Sinu ettevõtte suvepäevad või lõbusa päeva sõpruskonnale.

Loe edasi
Viimati muudetud: 02.02.2022

Teema: Põhja-Eesti, Aktiivne puhkus