Kõige seikluslikumad seikluspargid

Allikas: Joosep Martinson

Kõige seikluslikumad seikluspargid

Eestis on mitmeid põnevaid ja närvekõditavaid seiklusparke, kus panna ennast proovile, testida oma piire ning hirmust võitu saada. Adrenaliinirikast sportlikku- ja vabaajategevust, mis loovad meeldejääva päeva, leiab nii suurematele kui väiksematele. Metsas või linnas, lähemal või kaugemal, maal, vees või õhus – valik on suur ning iga park on eriline! Vali seikluslik päev kogu perele ja elamusi, mida meenutada, jagub küllaga!

Pärnu Seikluskeskus

Pärnu maakond, Pärnu linn

Tule seikle koos pere või sõpradega Pärnu ranna lähistel asuvas Pärnu Seikluskeskuses! Keskuses on 4 erinevat kõrgusastet, üle 50 seiklusmängu ning tornist torni õhusõidud! Mida kõrgemale jõuad, seda raskemaks muutuvad rajad - ronimine nõuab head füüsilist vormi kui ka julgust turnida 12 m kõrgusel.  Adrenaliini lisavad Tarzani hüpe, paadisõit, vaatlustorn, kus saab kõrgelt nautida merevaadet ja pikad õhusõidud. Kogu park on läbitav täiskasvanutele ja üle 120 cm pikkustele lastele. Väiksemad lapsed saavad seigelda mudilaste rajal.

Loe edasi

Otepää Seikluspark – ainulaadne katapult, mis lennutab taevasse

Valga maakond, Otepää linn

Otepää Seikluspargis koged tõeliselt elamusi maa ja taeva vahel! Pargis võid veeta kasvõi terve päeva. Adrenaliini tekitavad erineva raskusastmega ronimisrajad ja ligi 350m pikkune õhulend Linnamäe oru kohal. Siin on ainulaadne seadeldis - katapult, mis lennutab sind hooga 15 -20 m kõrgusele taevasse. Kannatuste rada on seikluspargi kõige raskem rada, mis väärib igati oma nime. Pere väiksemaile saad seikluskogemuse anda turvalisel lasterajal. Seikluspargis nõustab ja toetab Sind professionaalne meeskond. Üheskoos ületame kõik takistused! Siin vabaned argimuredest ja stressist ning naudid seiklust üksi, pere, sõprade või töökaaslastega!

Loe edasi

Lontova seikluspark

Lääne-Viru maakond, Kunda linn

Kunda jõe ürgorus asuv Lontova seikluspark pakub elamusi nii erineva raskusastmega atraktsioonidest kui ka puutumatust loodusest. Pargis on meeskonnaala, madalseiklusrada, kõrgseiklusrada ja lasteala - tegevust jagub meeskondadele, peredele, sõpradele ja koolidele. Pargi külastuse saab ühendada meeskonnakoolituse, koosolekupäeva, sünnipäeva ning vallaliste õhtutega. Seiklusvõimalusi on aastaringselt, ilmastikule ja loodusoludele vastavalt Park on osa Lontova puhkekeskusest, kuhu kuuluvad ka Blücheri kohvik ja Lontova puhkemaja koos saunadega.  Ettetellimisel võõrustame külalisi aastaringselt!

Loe edasi

Tartu Seikluspark

Tartu maakond, Tartu linn

Tartu Seiklusparki on taeva ja maa vahele turnimiseks rajatud 50 erinevat mängu. Seiklushuvilistele on paigaldatud 4 meetri kõrgusele puude vahele erinevad atraktsioonid. Radasid lõpetab õhusõit, mis kujutab endast 300-meetrilist trossilaskumist ühest oru otsast teise. Ära ei ole unustatud ka väikeseid pargi külastajaid, kelle jaoks on loodud eraldi rajad 14 mänguga ja kaks pikka trossilaskumist. Meil saab pidada ka sünnipäevi.  Madalhooajal on vajalik ettebroneerimine (minimaalne grupi suurus 10 inimest)!

Loe edasi

Karjäärisafari Aidu karjääris

Ida-Viru maakond, Kohtla-Nõmme alev

Retk maasturitega vanas Aidu karjääris, mis on pooleldi kattunud metsaga ning pooleldi paekiviväljadega. Retk viib läbi kraavide, metsasihtide ja raske tehismaastiku. Teel ei puudu ka tipud, tehisjärved ning karjäärikanjonid. Matka jooksul näeb ja kuuleb huvitavaid fakte energia ja kaevanduste kohta ning arutletakse keskkonna teemadel. Paljud on öelnud, et kui sa juba Ida-Virumaale tuled, siis siin safaril pead sa ära käima!  Retk sobib korporatiivürituste vahepalaks, sõpruskondadele ja teistmoodi seikluste huvilistele.

Loe edasi

Lennuklubi Keelutsoon

Järva maakond, Sargvere küla

Keelutsooni lennubaas on nädalavahetustel avatud seiklushuvilistele, kes peavad lugu õhuseiklusest.  Meie juures saab teha tandemlende - piloot võtab reisija endaga õhuseiklusele kaasa. Samas koolitame uusi piloote, kes soovivad ise lendama õppida.  Võimalikud on kuumaõhupallilennud ja langevarjuhüpped.  Mittelennatava või sajuse ilmaga me avatud ei ole! Helista ja kontrolli teenuse saadavust enne tulekut! Nii suured kui väikesed saavad tegeleda ka laskumisega ronimistornist ja köiekoolitustega.

Loe edasi

Valma Seikluspark

Viljandi maakond, Valma küla

Valma Puhkelaagri Seikluspark on Võrtsjärve kaldal asuv enam kui 50 takistusrajaga ronimisseinte, 2 km pikkuse zipline laskumisliinide ja kõrge vaatetorniga ronimiskompleks. Takistusrajad on paigaldatud neljakorruselise maja kõrgusele tehismastidel platvormidele, mis on ainulaadne meetod Eestis. Lisaks hulgaliselt aktiivseid vabaaja tegevusi: kiiking, lasketiir, palliväljakud, minigolfipark jms. Seikluspargis on tegevusi igas vanuses seiklejale. Sobilik paik firmaüritusteks, suvepäevadeks, lastelaagriteks, koolitusteks ja seminarideks, kokkutulekuteks.

Loe edasi

Valgeranna Seikluspark

Pärnu maakond, Valgeranna küla

Otsid põnevust ja uusi väljakutseid, aktiivset puhkust pere ja sõpradega? Valgeranna Seikluspark on õige valik! 2020. a suvest ootavad turnijaid uuenenud seiklusrajad! Puude otsas kõrgemale liikudes ja takistusi ületades lahutad meelt ning õpid kaaslasi ja iseennast paremini tundma. Pargis on kokku 6 kõrgseiklusrada ja õhusõitu, pikim neist 150 m. Mudilasi vanuses 2-7 aastat ootab madal lastepark rippsildade, kiikede ja laskumistega. Täiskasvanu saab vajadusel raja kõrval enda pisikest abistada. Ootame külla ka ettevõtteid, kooli- ja sünnipäevagruppe. Seikluspargis on olemas ka piknikuplats.

Loe edasi

Padise Seikluspark

Harju maakond, Kasepere küla

Padise Seikluspark on unikaalne meeskondlik seikluspark - elemendid on ühed Eesti ekstreemseimad vaheldudes madalamate ronimistega. Sobib: Meeskondlikuks aktiivseks puhkuseks, seiklussünnipäevaks poissmeeste peoks Väiksematele pakume mängulisemat õhkkonda ja palju ronimisvõimalusi! Juures on kogenud instruktorid ja turvavarustus, KUID … mõõdukalt hirmus on ikkagi... Hind sisaldab 3 tundi seiklust. Tutvu seikluspakettidega: Seiklus - madalrajad ja meeskonnatöö; Adrenaliinisüst - ekstreemseimad kõrgrajad; Restart - eelnevatele pakettidele lisaks Tarzanihüpe; Zipline - ahviraudtee. Seiklustel pole lõppu!

Kiviõli Seikluskeskuse kogupere elamuspark

Ida-Viru maakond, Kiviõli linn

Kiviõli Seikluskeskuse mäe jalamil ootab sind ja sinu peret kogupere elamuspark 14 põneva atraktsiooniga. Siin jagub tegevusi kõigile, paariaastastest lastest kuni vanaemade-vanaisadeni. Pane osavus ja julgus proovile kõrgseikluspargis, kaeva päris ekskavaatoriga põnevkivikaevanduses, ole tuletõrjuja Tuletõrjeakadeemias, sõida paadiga tehistiigi saarestikus, lasku kõrgelt mäelt mööda Eesti pikimat trossi, sõida liikluslinnaku autorajal, osale teadusteatri etendustel ja ole valmis veel paljuks muuks. Hea teada: kuni 1m pikkused külastajad saavad elamusparki tulla tasuta.

Loe edasi
Viimati muudetud: 17.12.2018

Teema: Põhja-Eesti, Aktiivne puhkus

Uudiskiri