Visit Estonia soovitab algavaks nädalavahetuseks

Allikas: Mart Vares, Visit Estonia

Visit Estonia soovitab algavaks nädalavahetuseks

Seekordne valik katab kõiki Eesti suuremaid linnu.

Tartu pakub etnograafilisi teemasid. Maailmafilmi festival toob kinokunsti kõikjalt maailmast, pakkudes vaadata põnevaid dokumentaalseid lugusid kultuuriantropoloogia teemadel. Enne Tartu ja Tallinna laulupidu on parim aeg täiendada oma rahvariidekomplekti – rahvarõivapäevale oodatakse ostma, müüma ja vahetama rahvarõivaste huvilisi ja valmistajaid. Peale rõivaste on saadaval ehteid, aksessuaare, peakatteid, jalatseid.

Pärnus lõpeb sel nädalavahetusel soodsate pakkumistega spaanädal, sellele lisaks toimub taimetoidupäev. Kutsutakse kaasa ostma uusi maitseid, osalema töötubades ja loengutel ning vaatama filme.

Klassikalise muusika huvilisi ootab rahvusvaheline Jevgeni Mravinski festival Narvas, ühe põnevamate kontsertidest annab Peterburi löökpilliansambel MarimbaMix.

Tallinnas on üks erilisemaid ettevõtmisi kommenteeritud tegevused Tallinna loomaaias – kommenteerijad on inimesed, tegevuste tegijad aga... paksunahalised. Näiteks on kavas elevandispaa ja ninasarvikute treenimine. Väga mõnus ja hariv ekskursioon kogu perele.

Viimati muudetud: 21.03.2019

Teema: Üritused

Soovitame