Literaat kauplus-restoran

Telliskivi tänav 60/2, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn

TELLI Vaata kaardil

Literaat - Rahva Raamat on restoran keset raamatupoodi. Koht, kus saavad kokku need kõige-kõige mõnusamad asjad: maitsev toit, suurepärased veinid, head raamatud, lahe muusika ja parimad sõbrad.

Literaadil on vinoteeki vääriv veinikaart, kirjandusteoselike nimedega kokteilikaart ning praktiline toidumenüü, mis on hästituntud ning koosneb paljudele maitsevatest roogadest.

Miljöö on otsekui raamatukogu lugemissaalis, kus on lubatud veel ka süüa, juua ja lauanaabritega valjuhäälselt viimaseid uudiseid arutada. Kes siia veel üldse jõudnud ei ole, teda ei saa ilmselt kultuurseks inimeseks pidada.

Ajad ja hinnad
Avatud aastaringselt

Esmaspäev–teisipäev: 09:00 - 22:00
Kolmapäev–reede: 09:00 - 23:00
Laupäev 11:00 - 23:00
Pühapäev 11:00 - 22:00

Omadused
  • WIFI

Ligipääsujuhend
Ligipääs
  • Viidastatud või tähistatud
  • Juurdepääsutee kõvakattega
  • Ühistranspordiga
  • Sõiduautoga
Lähedal asuvad peatused
Buss: Balti Jaam
Rong: Balti Jaam
Tramm: Balti Jaam
Troll: Balti Jaam
Koordinaadid
Vaata kaardil
Hinnangud
aldon885

aldon885

très faible

the wine selection was good but the wines were served cold in the same way as the dishes! There are many places to eat in Telliskivi area, choose something else!

Jaanuar

Jaanuar

bookish dining

I have visited them dozens of times now and can say they have come a long way since opening. Their menu is interesting and food really nice. Provided the right person is in the kitchen. It seems...

vifka2

vifka2

NOT RECOMMENDED!

1.5 month later and quality is downhilling. First experience was good, but now is NOT OK. Service very slow. Pizza was burnd and very, very salty. Waiter did not apologize, did not say any word-just...

Lähipiirkonnas
Vaata kaardil
Uudiskiri Uudiskiri