XI Rahvusvaheline Idamaise Tantsu Festival

XI Rahvusvahelise Idamaise Tantsu Festivali Galakontsert

14. oktoobril 2017 toimub Tallinnas, Salme kultuurikeskuses suurejooneline idamaise tantsu kontsert, kus esinevad hinnatud idamaise tantsu artistid Eestist ja kaugemalt. Kontsert toimub XI Rahvusvahelise Idamaise Tantsu Festivali raames.

Igal sügisel kogunevad idamaiste tantsude austajad üheks nädalavahetuseks Salme Kultuurikeskusesse Tallinnas, et koos Rahvusvahelisel Idamaise Tantsu Festivalil tantsida. Iga-aastane festival on suurim idamaise tantsu üritus Eestis ning selle raames toimuvad kontserdile lisaks tantsukursused, konkurss, vabalava kontserdid ning idamaine bazaar. Üritus toob tantsijaid kokku igast Eesti nurgast, naaberriikidest ning kaugemaltki.

Kontserdil astuvad üles nii festivali külalisõpetajad, nende hulgas Lorna of Cairo (EGY), Mikaela Jokinen (FIN), Kaidi Udris (EST/EGY) ja Salah Rambo (EGY), aga ka kodumaised õpetajad ja hinnatud artistid nagu Pille Roosi, Safran, Kairi Reinvee, Kalila (Kirsi Mari Lepik) ja teised.

Üritust korraldab Eesti Idamaise Tantsu Koda.
Loe lähemalt: orientaldance.ee

XI Rahvusvahelise Idamaise Tantsu Festivali Galakontsert

14. oktoobril 2017 toimub Tallinnas, Salme kultuurikeskuses suurejooneline idamaise tantsu kontsert, kus esinevad hinnatud idamaise tantsu artistid Eestist ja kaugemal

Ajad ja hinnad
Põhja-Tallinna linnaosa, Salme Kultuurikeskus, Tallinn

XI Rahvusvaheline Idamaise Tantsu Festival / KONKURSS

13.10.2017, 19:00 - 21:00

XI Rahvusvaheline Idamaise Tantsu Festival / GALAKONTSERT

14.10.2017, 19:00 - 21:00

Hind alates: alates 7 €
Maksimumhind: alates 10 €
Omadused