Visitestonia.com võimalused

TURISMIETTEVÕTETELE: turismipakkumiste turundamine

EASi turismiarenduskeskus pakub turismiettevõtjatele tasuta võimalust turundada oma pakkumisi riiklikus turismiinfoportaalis visitestonia.com/puhkaeestis.ee.

Kõigis kasutajakonto loomise ja haldamise küsimustes abistab kohalik turismiinfokeskus. Registreeri ennast portaali kasutajaks SIIN!

AVALIKULE JA KOLMANDALE SEKTORILE: turismiinfosüsteemi andmete kasutamine

Võimaldame mitmesugustele organisatsioonidele kasutada visitestonia.com/puhkaeestis.ee rikkaliku üle-eestilise andmebaasi andmeid. Andmete jagamiseks oleme välja töötatud XML-põhise veebiteenuse, mis väljastab kogu visitestonia.com/puhkaeestis.ee avalikus pooles näha oleva andmebaasi objektide infot (sh multimeediat ja tõlkeid). Andmeid vahendada soovija saab ise küsida just neid andmevälju, mida soovib oma veebilehel kuvada. Loe lähemalt:

ELEKTROONILISTE INFOPUNKTIDE OMANIKELE: infokioski lahendus

Pakume kõigile elektrooniliste infopunktide omanikele internetipõhist tehnilist lahendust, mis võimaldab kuvada visitestonia.com andmebaasi sisu infokioskina. Sisu on võimalik lokaliseerida sõltuvalt infokioski asukohast nii, et objektide asukohtade kaugusi näidatakse alates antud infokioski asukohast. Ühtlasi on võimalik seal eeliskuvada oma piirkonna objekte, kui selleks on soovi. Lahendus töötab nii erinevate veebilehitsejatega kui ka SiteKioski tarkvaraga.