Viktor Drobõš - juubelikontsert "Kõik on kohal"

9. veebruaril toimub Tallinnas paljude vene estraaditähtede osalusel Viktor Drobõši juubeliõhtu.

Viktor Drobõs ja kohalikud organisaatorid TCC.ee esitlevad 2018. aasta muusikalist suuründmust „Viktor Drobõš – juubelikontsert. #Kõik on kohal“.  Grigori Leps, Irina Allegrova, Valeria, Kristina Orbakaite, Stass Pjehha, Slava, Zara, Avraam Russo, Aleksandr Kogan, IVAN (Saša Ivanov), Nastasja Samburskaja ja teised. Orkestri Red Square Band ja Alla Duhhova balleti Todes osavõtul. 9. veebruaril on Tondiraba jäähallis #Kõik kohal.

Tähelepanu: ainult 23. juunini on kõikidelt piletitelt 10% soodustus!
Kõikide  kuni 23. juunini pileti ostnute vahel loositakse välja päikeseauhind:  7-päevane Egiptuse puhkuse (Sharm el Sheikh) täispakett kahele  5-tärnihotellis.
Auhinna on välja pannud meie partner www.indigotravel.eeSeda pole Eestis enne nähtud. 9. veebruaril esitleb  Vene Föderatsiooni teeneline kunstnik, poeet, helilooja ja sadade šlaagrite autor Viktor Drobõš Tallinnas Tondiraba jäähallis  juubelikava „Viktor Drobõš – juubelikontsert. #Kõik on kohal“.
Selle unikaalsus seisneb selles, et  Tallinna tulevad vene estraadi kõige kuulsamad tähed, kes on Viktor Drobõši  loodud laule esitanud.

Juubelikontserdil Tondiraba jäähallis kõlavad tuntud ja armastatud laulud  täheduettide esituses: Stass Pjehha ja Slava – „Ja i tõ“ („Mina ja sina“), Irina Allegrova ja Grigori Leps – „“Ja tebe ne verju“ („Ma ei usu sind“), Grigori Leps ja Stass Pjehha –„ Ona ne tvoja“ („Ta ei ole sinu oma“), Slava ja Irina Allegrova –„Pervaja ljubov, ljubov poslednjaja“ („Esimene armastus on ka viimane“), Valeria ja Stass Pjehha – „Tõ grustiš“ („Sa nukrutsed“), Kristina Orbakaite ja Avraam Russo – „Ljubov, kotoroi bolše net“ („Armastus, mida enam pole“), Kristina Orbakaite ja Valeria – „Ljubov ne prodajotsja“ („Armastus pole müügiks“). Esitamisele tulevad teisedki duetid nimetatud artistidelt.

Peale selle esitavad kõik artistid oma parimaid hitte, mis on kunagi salvestatud Drobõši peenetundelisel juhendamisel ning läinud vene popmuusika kullafondi:  Valeria „Tšasiki“ („Väike kell“) ja „Nežnost moja“ („Minu õrnus“), Avraam Russo „Prosto ljubit“ („Lihtsalt armastada“), Stass Pjehha „Na ladoni linija“ („Käejoon“) ja „O tebe“ („Sinust“), Grigori Lepsi „Ja tebja ne ljublju“ („Ma ei armasta sind“), Slava „Odinotšestvo“ („Üksindus“), „Rasskaži mne, mama“ („Jutusta mulle, ema“) ja paljud-paljud teised kompositsioonid.  Kõiki laule saadab  klaveril maestro ise ja orkester Red Square Band.

Juubelituur „50 aastat.#Kõik on kohal“ startis edukalt Moskvas, kus  VTB Jäähall oli rahvast tulvil, seejärel läksid kontserdid täissaalidele Saksamaa linnades. Suvel korraldas Viktor Drobõš galaõhtu New Yorgis Barklays Centeri laval. Massiteabevahendites nimetati seda loominguõhtut kõige kõmulisemaks vene kontserdiks – kogu Ameerikast oli ligi 20 tuhat inimest sellele kontserdile kohale tulnud.

Siin pole midagi imestada, sest Viktor Drobõši laule teatakse ja lauldakse terves maailmas. Ta on paljude laulufestivalide laureaat, arvukate muusikaauhindade ja preemiate (Kuldne Grammofon, Zvukovaja Dorožka (Heliriba), MUZ TV jt)  omanik.

Viktor Drobõš on olnud selliste tuntud TV-projektide kui 1. kanali „“Fabrika zvjozd“ („Tähevabrik“) ja „X-faktor“, Rossija kanali „Bitva horov“ („Kooride lahing“), telekanali STS „Dva golosa“ („Kaks häält“) ja NTV „Tõ super!“ („Sa oled super!“) produtsent.
2012. aastal kirjutas helilooja laulu „Party for Everybody“ kollektiivile Buranskije Babuški (Buranski Vanaemad), kes esindasid Venemaad Eurovisioonil ja said teise koha. 2016. aastal  esindas Eurovisioonil  Valgevenemaad Dobrõši hoolealune IVAN, kes tuleb ka Tallinna galaõhtule.

9. veebruaril 2018 võite Tondiraba areenil osa saada „lennust armastuse tiibadel“.  Selleks pole muud vaja kui pilet muretseda. Pidage meeles, et teid ootavad armastatud tähed, kuulsad hitid ja muidugi on terve õhtu klaveri taga peosüüdlane, duettide kuningas Viktor Drobõš. Ärge magage aasta suursündmust maha, sest kohal on kõik!

9. veebruaril toimub Tallinnas paljude vene estraaditähtede osalusel Viktor Drobõši juubeliõhtu.

Viktor Drobõs ja kohalikud organisaatorid TCC.ee esitlevad 2018. aasta muusikalist suuründmust „V

Ajad ja hinnad
Lasnamäe linnaosa, Tondiraba jäähall, Tallinn

Viktor Drobõš - juubelikontsert. #Kõik on kohal / Виктор Дробыш - юбилейный концерт. #Будут все

09.02.2018, 19:00 - 23:59

Hind alates: 60.6 €
Maksimumhind: 200.6 €
Omadused