Vaiko Eplik ja Kristjan Randalu ''Kooskõla lahkhelid"

Kesk tänav 15, Põlva linn, Põlva vald, Põlva maakond

Osta pilet Vaata kaardil

Põlva Kultuurikeskus kutsub! Reedel, 5. märtsil kell 19.00VAIKO EPLIK JA KRISTJAN RANDALU „KOOSKÕLA LAHKHELID“ Eriprojekt, elektrooniline, kitarr, klaver, vokaal. Vaiko Eplik ja Kristjan Randalu tähistavad kontserdiga 10 aasta möödumist esmakordsest muusikalisest kohtumisest, mille aluseks oli Randalu uus nägemus Epliku muusikast.
Vaiko Eplik on Eesti laulja ja helilooja, kes on välja andnud 11 heliplaati, teinud koostööd mitmete muusikute ja ansamblitega, ületades žanripiire, esinenud ooperites, kirjutanud filmimuusikat ja ka õpetanud. 
Kristjan Randalu on oma põlvkonna silmapaistvaimaid Eesti jazzmuusikuid, keda hinnatakse kõrgelt nii solisti, ansamblimuusiku kui ka heliloojana. Randalu on võitnud hulgaliselt nominatsioone ja auhindu, nende hulka kuuluvad ka Grammy nominatsioon 2006. aastal, Elioni jazziauhind 2011. aastal, aasta jazzialbumi tiitel 2012. aasta Eesti Muusika Auhindadel, Eesti Kultuurkapitali helikunsti sihtkapitali aastapreemia 2014. aastal ning aasta jazzihelilooja 2018 tiitel. Kontsert kuulub kontserdisarja “Muusika 102 Eestimaale”.  

Ajad ja hinnad
Põlva linn, Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus

    Vaiko Eplik ja Kristjan Randalu "Kooskõla lahkhelid"

  • 23.09.2021, 19:00 - 20:15

  • Hind alates

    10 €
  • Maksimumhind

    15 €
  • Osta pilet
Ligipääsujuhend
Koordinaadid
Vaata kaardil
Uudiskiri Uudiskiri