Tyr, Arkona, Daldriada, Varang Nord

Arkona ja Tyr ühendavad jõud ning lähevad ühisele Euroopa tuurile

Folk-metali bändid, Fääri Saarte Tyr ja Venemaa Arkona on välja kuulutanud nende ühistuuri Ida-Euroopas, mis toimub selle aasta sügisel. Ühistuuril minnakse läbi ka Skandinaaviast ning Baltimaadest ja Eestit külastatakse 24. septembril. Lisaks on kaasa kutsutud erikülalisteks Ungari folk-metali kangelased Daldriada ning Läti viikingid Varang Nord. Kontsert toimub Tallinnas 24. septembril rokiklubis Tapper.

Tyr'i viimasele albumile “Hel”, mis ilmus eelmise aasta märtsis, järgnes edukas kontsertturnee "Tour From Hel", mille käigus tutvustati uut albumit publikule Euroopas, Põhja-Ameerikas ja Venemaal. Uus album võeti väga hästi vastu nii publiku kui ka meedia poolt.

Võimsa Masha Screami poolt juhitav Arkona on taas teel, salvestades ka oma ühendsandat stuudioalbumit. Pärast “Khram”'i reliisi ilmumist 2018. aastal on Arkona ülemaailma tuuritanud ning see tuur saab tähistama Khrami ajastu lõppu. Peale selle on see Arkona esimene laiendatud ringreis Skandinaaviasse.

Mõlemad bändid mängivad parimaid pagan-metal klassikaid ning valiku parematest uutest lugudest. Olge valmis õhtuks, mis jääb igaveseks meelde!
Erikülaline Daldriada Ungarist esitleb uut albumit „Őszelő”, mis on ajastatud tegelikult ilmuma selle aasta augustis.
Alustaja bändi positsioon saab jagatud 2019. aastal Läti Wacken Metal Battle konkursi võitnud folk viking metal'i bändile Varang Nord.

Bändide avaldus tuuri avaldamise kohta Covid-19 ajal:
„Oleme reisi- ja rahvahulga piirangutega praegusest olukorrast teadlikud. Loodame, et ametivõimude praegused pingutused ja paljude inimeste kohusetundlikus kodus olla peatavad viiruse leviku. Järgime ametivõimude määruseid ja soovitusi ega riski kellegi tervisega ja ohutusega. September on kaugel, seega on korralik võimalus et see tuur toimub. Tahame anda oma fännidele midagi mida oodata. Olge kodus, siis on suurem võimalus meid septembris näha!”

Arkona ja Tyr ühendavad jõud ning lähevad ühisele Euroopa tuurile

Folk-metali bändid, Fääri Saarte Tyr ja Venemaa Arkona on välja kuulutanud nende ühistuuri Ida-Eur

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Klubi Tapper, Tallinn

Tyr, Arkona, Daldriada, Varang Nord

23.09.2021, 18:00 - 23:59

Hind alates: 25 €
Maksimumhind: 29 €
Omadused
Uudiskiri