Tõsta oma sihtkoha või ettevõtte tuntust läbi Storytellers' Nesti projekti!

Alates 2017. aasta aprillist on Visit Estonial käimas edukas meediaprojekt – Storytellers' Nest! Tallinna vanalinna servale on sisse seatud külaliskorter välisajakirjanikele ja blogijatele, kes on kutsutud meie korteris peatuma ning nii pealinna kui Eesti värvikaid lugusid läbi sotsiaalmeedia üle kogu maailma jagama. Korter kannab inglise keeles nime Storytellers' Nest, mida eesti keelde võiks tõlkida näiteks kui „jutuvestjate pesa“. Oma lugusid Eestist on oodatud jagama eelkõige tänapäevased jutuvestjad – influencerid – ehk meie sihtturgudelt pärit suure jälgijaskonnaga sotsiaalmeedia mõjutajad.

Storytellers' Nest projekti eesmärk on reklaamida Eestit kui külastamist väärt sihtkohta võimalikult laiale auditooriumile, sh nooremale reisihuvilisele. Igal kutsutul on kas üksi või koos ühe kaaslasega võimalus korteris ööbida 3 kuni 5 ööd. Lisaks korterile anname külaliste käsutusse auto, millega nad saavad Eestit avastada ja meie mitmekesiseid sihtkohti üle Eesti oma jälgijatele tutvustada.

Külaliste valiku teeb Visit Estonia meeskond, kuid oma siinse programmi ja ajakava otsustavad külalised ise. Siinkohal on turismisihtkohtadele avanenud võimalus pakkuda meie külalistele mõnda head põhjust, miks Tallinnasse tulla ja miks Tallinnast ka välja sõita!

Kui soovid, et meie põnevad külalised jagaksid infot ja ärataksid laiemat huvi just sinu sihtkoha või ettevõtte kohta, ole hea ja pane kirja oma kingitus – toode, pakett, teenus – Storytellers' Nesti külastajate kingikotti. Kas poleks tore, kui jutuvestjad tuleksid rääkima just sinu lugu?Storytellers' Nesti projektist lähemalt: https://www.visitestonia.com/en/storytellersnest
Lisaküsimused: press@visitestonia.com.