Kingitused Storyteller's Nesti külalistele

2017 aprillis tegi Visit Estonia algust eksperimentaalse välispressi projektiga. Rajasime omamoodi AirBnB ajakirjanikele, kes siin elades saavad vabad käed ringi sõita ning selle eest head sõnumit Eestist maailma levitavad. Külaliskorter kannab inglise keeles nime Storyteller’s Nest. Ajakirjanikud, keda sellesse pessa elama ja tööle ootame, pole mitte traditsioonilise meedia esindajad, vaid nn influencer'id ehk sotsiaalmeedia mõjutajad.

Storyteller's Nesti ehk lugude jutustajate pesa projekti eesmärk on kutsuda Eestisse sihtturgudelt pärit blogijaid, kellel on sotsiaalmeedias arvestatav jälgijaskond, et reklaamida Eestit kui külastamist väärt sihtkohta laiale auditooriumile, sh paljudele noortele. Igal meediategelasel on võimalik ööbida Tallinna kesklinna korteris 3 kuni 5 ööd koos oma kaaslasega. Lisaks korterile anname külaliste käsutusse ka auto, et neil oleks võimalik tutvuda Eestiga ka väljaspool Tallinnat ning tutvustada nähtut oma jälgijatele sotsiaalmeedias.

Külaliste valiku teeb Visit Estonia meeskond, kuid programmi ja ajakava panevad kokku külalised ise.

Siin on võimalik panna kirja oma kingitus Storyteller's Nesti külastajate kingikotti, niimoodi kutsuda suure mõjuga jäädvustaja just oma sihtkohta või ettevõtet külastama ning saada tema sotsiaalmeedia kanalite kaudu kajastust.Storyteller´s Nesti projektist lähemalt: https://www.visitestonia.com/en/storytellersnest
Lisaküsimused: press@visitestonia.com.