Puhtus ja turvalisus

Allikas: Kristi Sits

Puhtuse ja turvalisuse teemalised veebiseminarid ja koolitused on abiks turismisektori ettevõtjatele ja organisatsioonidele, et tagada Covid-19 pandeemia ajal turvalisus nii külastajatele kui personalile. Siit leiad toimunud koolituste ja seminaride esitlused ja videod.

Kuidas kohaneda muutuvas keskkonnas ja muutuseid juhtida?

16.11.2021 toimunud inspiratsiooniseminaril rääkis psühhoterapeut Endel Hango muutuste juhtimise protsessist; ärimudeli muutuste konsultant Jeroen Bosman tegi ülevaate äriarendustest covid-aegses turismis; Hestia Hotel Group tegevjuht Kaisa Mailend rääkis ärimudeli muutusest Hestia hotelligrupi näitel ja OÜ Veinimõisnik turundusjuht Gregor Alaküla tutvustas ärimudeli muutust Veinivilla virtuaaldegustatsioonide näitel.

Veebiseminar „Kriis kui võimalus“

Toetamaks turismiettevõtjate teadmisi ja oskusi andsime 20.05.2021 seminaril praktikute ja ekspertidega ideid ja soovitusi, millised töökindlad võtted saavad kanda meid läbi viirusturvalise ja äritegusa suve.

Terviseameti nõuetest toitlustussektorile

Terviseameti, Veterinaar- ja Toiduameti ning restoranide esindajad rääkisid 02.07.2020 toitlustusasutuste nõuetekohasest desinfitseerimisest, gruppide ohutust toitlustamisest, reeglitest siseruumides ja väliterrassidel, personali tervisest ja võimalikest kliendikäitumistest eriolukorras.

Terviseameti nõuetest spaadele ja veekeskustele

Terviseameti ning Eesti Spaaliidu esindajad leidsid 29.06.2020 toimunud seminaril lahendusi spaade ja veekeskuste igapäevatöös esile kerkivatele olukordadele: hügieeninõuete täitmine veekeskustes, basseinides ja saunades, desiniftseerimisvahendite üle- ja alakasutamine, käitumine ilu- ja isikuteenuste osutamisel, 2+2 reeglistiku kohaldamine ja järgmine.

Terviseameti nõuetest majutussektorile

Terviseameti ning hotellisektori esindajad otsisid 19.06.2020 veebiseminaril lahendusi olukordadele majutussektoris, mille kohta kehtivad soovituslikud nõuded on mitmeti tõlgendatavad või ei reguleeri teemat piisava täpsusega.

Vaata lisaks