THE 69 EYES (FIN)

Soome gootimeistrid The 69 Eyes annab Eestis kontserdi. 10. novembril 2017 annab Cathouse Kontserthallis (Tartu mnt 17, Tallinn) kontserdi Soome üks suurimaid ekspordiartiklieid, gootimeistrid ansamblist The 69 Eyes.

Soome üks hetke maailma muusikataeva suurnimi The 69 Eyes sündis 1990-ndate algul Helsingis. Dramaatilist gooti metal grupp on oma mõjutused suuresti saanud ansamblitelt Motörhead, the Stooges, The Dead Boys ja The Doors. Bänd oli eelnevalt ilmutanud 5 albumit, kui aastal 2000 ilmutati album “Blessed Be”, millelt pärinev singel “Gothic Girl” jäi kuudeks pidama Soome singlitabelisse. Album oli esimene kuldplaat bändi jaoks ja tõstis bändi tuntust Soomes oluliselt.

Kaks aastat hiljem ilmunud kauamängivat “Paris Kills” peetakse The 69 Eyesi läbimurdealbumiks. Laserketas müüs ennast Soomes ruttu kuldplaadistaatusesse ja nautis meeletut edu ka Saksamaal. Albumile järgnes kuudepikkune Euroopa tuur. Järgmise albumi “Devils” tutvustuseks mängis bänd rohkem kui 100 kontserti viieteistkümnes riigis. 2006. aastal tehti esimene tuur USA-s koos ansamblitega Program The Dead ja Damone. Järgnev aasta tõi albumi “Angels” ning Euroopa tuuri koos ansamblitega Cradle of Filth ja 3 Inches Of Blood. Singlid “Perfect Skin” ja “Never Say Die” käisid mõlemad ära Soome singlitabeli kõrgemal positsioonil.

Bändi 10. stuudioalbum "X" salvestati 2012. aasta alguses Stockholmis ja Helsingis ning ilmus sama aasta sügisel. Esimene singel oli "Red", millele tehti ka muusikavideo. Teine singel oli "Borderline". Mõlemad singlid oli saadaval juba enne albumi ilmumist. 2013. aasta veebruaris ilmusid korraga iTunesi kaudu bändi singlid "Love Runs Away" ja "Tonight". "Tonight" ilmus vaid Soomes, kui "Love Runs Away" ilmus mujal. Mõlemal singlil oli kaks varem ilmumata lugu – "Rosary Blue" ja "Dracula's Castle".

The 69 Eyes stuudioalbum "Universal Monsters" ilmus 22. aprillil 2016. Albumil oli ka bändi uued singlid "Jerusalem", "Jet Fighter Plane", "Dolce Vita".

Uksed kl 20:00


https://www.youtube.com/watch?v=MRq2J2M2ap8

https://www.youtube.com/watch?v=gBzec8lzz4k

Soome gootimeistrid The 69 Eyes annab Eestis kontserdi. 10. novembril 2017 annab Cathouse Kontserthallis (Tartu mnt 17, Tallinn) kontserdi Soome üks suurimaid ekspordiartiklieid, gootimeistrid ansamblist The 69 Eyes.

Soome ü

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Cathouse Nightclub & Concert Hall

THE 69 EYES (FIN)

10.11.2017, 20:00 - 23:59

Hind alates: 29 €
Maksimumhind: 49 €
Omadused