Tamara Gverdtsiteli kontsert

Tamara Gverdziteli uue kavaga “Paljajalu mööda taevast“

Tamara Gverdziteli on unikaalne laulja, kes orgaaniliselt ühendab oma loovuses maailmamuusikat, kõrgestraadi ja kaasaegset džässi. Tema visiitkaart on tugev ja siiralt hingestatud ning kordumatu varjundigammaga hääl, mis on võlunud selliseid legendaarseid kontserdisaale  nagu "Olympia" Pariisis ja "Carnegie Hall" New-Yorkis.

Varases lapsepõlves areenile ilmudes võitis Tamara  kohe kuulajate südamed ja nüüd seavad  paljud teda ühte ritta selliste vene estraadi staaridega nagu Pugatšova ja Kobzon, kuigi laulja on noorem mitte ainult neist, vaid ka kaasaegse maailmaareeni staaridest nagu näiteks Madonna, Cher jt. Tamara Gverdziteli peab ennast eelkõige lauljaks, kuid ta kirjutab ka muusikat ning vahel ka  gruusiakeelseid laulutekste

„Mööda taevast paljajalu“ on Tamara Gverdziteli uue programmi nimetus. Siin on peaaegu kõik uus: instrumentaalkollektiiv, mis koosneb kõrge professionaalsusega muusikutest; see on uudse stilistikaga ja uute etnointonatsioonidega mäng muusikariistadel, mille juures Tamara vokaal kutsub esile hingevärina ja vaimustuse.

"Mu kontserdid on reeglina improvisatsioon . Kuigi just improvisatsiooniga on iga minu kontsert unikaalne. Kontsert ei ole lihtsalt ainult näitleja laval, vaid ka publikuga saal, energeetika, mis  ühendab tervikuks  artisti ja vaataja . Vaataja sukeldub sooloteostesse, kuuleb tuntuid, juba esitatud ja uusi laule.
Olen Teile – minu publikule –  väga tänulik mõistmise ja armastuse eest. Kui astun lavale, tunnen teie hingede soojust ja südametukseid ning ma  laulan teile,  andes  vaatajatele edasi oma laulud ja muusika. Kõike, mis on Jumal mulle andnud, olen rõõmuga nõus jagama teiega! "

Tamara Gverdziteli

Tamara Gverdziteli uue kavaga “Paljajalu mööda taevast“

Tamara Gverdziteli on unikaalne laulja, kes orgaaniliselt ühendab oma loovuses maailmamuusikat, kõrgestraadi ja kaasaegset džässi. Tema visiitkaart on

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Nordea Kontserdimaja, Tallinn

Tamara Gverdtsiteli / Тамара Гвердцители

25.04.2018, 19:00 - 21:30

Hind alates: 21.5 €
Maksimumhind: 69.5 €
Omadused
sünnipäev EV100