Tallinna Turismiinfokeskus

Tallinna Turismiinfokeskus

Niguliste tänav 2, Kesklinna linnaosa, Tallinn

Vaata kaardil

Turismiinfokeskuses vastavad infotöötajad teie infopäringutele nii kohapeal kui ka telefoni ja e-posti teel. Võimalik on tellida atesteeritud giidi oma sõpradele või firma külalistele Tallinna tutvustamiseks. Turismiinfokeskuses on müügil ka Tallinn Card'id ning Tallinnat ja Eestit tutvustavad trükised ja suveniirid.

Tallinna Turismiinfokeskus pakub ettevõtjatele võimalust tutvustada Tallinna külastajatele suunatud teenuseid. Võimalik on üürida reklaampinda flaieritele ning uute teenustena on videoreklaami võimalus LCD ekraanil ning sooduskupongide jagamise teenus. Lisainfo SIIN.

Ajad ja hinnad
02.01–30.12

Avatud 02.01 - 30.12 igapäevaselt: 09:00 - 18:00

Avatud igapäevaselt: 09:00 - 15:00

Avatud igapäevaselt: 09:00 - 15:00

Omadused
  • WIFI

  • Ligipääs ratastooliga

Ligipääsujuhend
Ligipääs
  • Viidastatud või tähistatud
  • Sõiduautoga
Lähedal asuvad peatused
Buss: Vabaduse väljak
Rong: Balti jaam
Tramm: Vabaduse väljak
Troll: Vabaduse väljak
Koordinaadid
Vaata kaardil
Hinnangud
Doualagoodhikers

Doualagoodhikers

Great city tour

Very nice city tour. Beginning October the tour was twice daily- at 11 AM and 2 PM. Great insights of the city and some good recommendations to make the most of your visit. Went to one of the...

Anonymous855

Anonymous855

Helped us buy & load our tram cards

Very useful staff who told us what we needed to load for a day card and how to turn them back in at the Ferry terminal (of course we forgot to). It made public transit easy.

Heli P

Heli P

Located centrally

Information about general sights can easily be sought from the large office with lots of printed material. The city is promoting the hipster Telliskivi area but a small map of shopping possibilities...

Tutvu ka teiste pakkumistega
Lähipiirkonnas
Vaata kaardil