Tallinna Turismiinfokeskus

Turismiinfokeskuses vastavad infotöötajad teie infopäringutele nii kohapeal kui ka telefoni ja e-posti teel. Võimalik on tellida atesteeritud giidi oma sõpradele või firma külalistele Tallinna tutvustamiseks. Turismiinfokeskuses on müügil ka Tallinn Card'id ning Tallinnat ja Eestit tutvustavad trükised ja suveniirid.

Tallinna Turismiinfokeskus pakub ettevõtjatele võimalust tutvustada Tallinna külastajatele suunatud teenuseid. Võimalik on üürida reklaampinda flaieritele ning uute teenustena on videoreklaami võimalus LCD ekraanil ning sooduskupongide jagamise teenus. Lisainfo SIIN.

NB! Tallinna turismiinfokeskus ei tegele ettevõtjate informatsiooni haldamisega www.puhkaeestis.ee süsteemis. Kui soovite oma ettevõtte info www.puhkaeestis.ee kodulehele sisestada, palun kirjutage oma soovist harju@visitestonia.com aadressile!

Turismiinfokeskuses vastavad infotöötajad teie infopäringutele nii kohapeal kui ka telefoni ja e-posti teel. Võimalik on tellida atesteeritud giidi oma sõpradele või firma külalistele Tallinna tutvustamiseks. Turismiinfokeskuses on müügil ka

TripAdvisori hinnang
Põhineb 82 arvustusel | Kirjuta arvustus

Omadused
Uudiskiri