Tallinn Cigar weekend 2018 ja Willi (Vilen) Tokarev kontsert

Willi Tokarev – esmakordselt Eestis!
Tallinna Lauluväljak

83-aastane Venemaa-USA laulja ja laulukirjutaja Willi (Vilen) Tokarev on endiselt suurepärases vormis ning annab oma ainsa kontserdi Eestis 8. juunil 2018 Tallinna Lauluväljakul.
1974. aastal Nõukogude Liidust USA-sse New Yorki emigreerunud ning seejärel nii USA vene kogukonna seas kui ka üle kogu Nõukogude Liidu kuulsaks saanud Tokarev esitab Tallinnas oma loomingu paremikku. Kindlasti kõlavad kõik tema armastatuimad lood – nii šansoonid kui ka muud kütkestavad hitid.
1996. aastal USA-st püsivalt tagasi Venemaale kolinud Tokarev on Moskva Taganski rajooni aukodanik ning tema lavakarjäär ei näita vaatamata auväärsele eale vaibumise märke. Vastupidi – Tokarev on tänaseni oodatud artist mitmel mandril!
Tallinna Lauluväljakul kahes osas esinevat Will Tokarevi soojendavad James Werts World Project (USA/EST), saksofonist ning DJ.

Tähelepanu! Uksed avatakse kell 16, ürituse lõpp kell 22.45.

Riietus:

smart casual

Piletihind sisaldab:
tasuta suupisted;
tasuta karastus- ja alkohoolsed joogid;
alates kella 22.45-st tasuta transfeer luksuslike sõidukitega Olympic Park Casinosse ametlikule järelpeole, samuti tasuta sissepääs järelpeole.

Pane tähele:
sissepääs alates 21. eluaastast

Willi Tokarev – esmakordselt Eestis!
Tallinna Lauluväljak

83-aastane Venemaa-USA laulja ja laulukirjutaja Willi (Vilen) Tokarev on endiselt suurepärases vormis ning annab oma ainsa kontserdi Eestis 8. juunil 2018 Tallinn

Ajad ja hinnad
Lasnamäe linnaosa, Tallinna lauluväljak

Tallinn Cigar weekend 2018 ja Willi (Vilen) Tokarev kontsert

08.06.2018, 16:00 - 23:00

Täiskasvanu: 75 €
Omadused