TAFF CLUB. Jazzi-ja kirjandusklubi

TAFF Club on jazzi- ja kirjandusklubi Tallinna vanalinnas, kus kuuleb nii muusikat kui ka sõna. Klubi põhistiil on mainstream-jazz. Taff Club`is toimuvad kontserdid jagunevad sarjadesse, millest pikima traditsiooniga on sari „Kirjanik ja džäss“. Uuel hooajal alates sügisest 2017 lisanduvad aga kaks tuliuut sarja: „Persona“, mille eesmärk on fookusesse tuua autorikontserdid ning sari “Naabrijazz“, mille puhul saab klubis nautida meie naaberriikidest pärit parimate jazzmuuskute esitusi. Lisaks leiavad aset ka mitmed nimetatud sarjade välised kontserdid – näiteks kostitab Taff Club sel aastal publikut jõulutaffiga, mida tasub juba vargsi oodata!
Klubi president on tunnustatud saksofonivirtuoos Raivo Tafenau, keda on ka uuel hooajal nii vanadel sõpradel kui esmakordselt külla jõudnud publikul mitmel klubiõhtul laval võimalik näha. TAFF Club avab oma uksed üle nädala neljapäeviti või reedeti kell 20 Mustpeade Maja Keldrisaalis või Valges saalis.

Broneeri laud klubiõhtule aadressil: lilian.sarapuu@mustpeademaja.ee

NB! Sissepääs TAFF klubisse on Pühavaimu tänavalt!

TAFF Club on jazzi- ja kirjandusklubi Tallinna vanalinnas, kus kuuleb nii muusikat kui ka sõna. Klubi põhistiil on mainstream-jazz. Taff Club`is toimuvad kontserdid jagunevad sarjadesse, millest pikima traditsiooniga on sari „Kirjanik ja džäss“. Uuel

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja

TAFF CLUB. NAISTEPÄEVA ERI: VAIKO EPLIK

08.03.2018, 20:00 - 23:59

TAFF CLUB. Naabrijazz. LÄTI. DENISS PASHKEVICH QUARTET

29.03.2018, 20:00 - 23:59

TAFF CLUB. PERSONA. SIIM AIMLA

19.04.2018, 20:00 - 23:59

Hind alates: alates 12 €
Maksimumhind: alates 15 €
Omadused
sünnipäev EV100