Stas Pjehha kontsert

Tallinnas esineb uue kavaga Stass Pjehha

TCC.ee esitleb: 25. mail toimub Tallinnas Nordea kontserdimajas vene estraadi nimeka ja populaarse laulja Stass Pjehha  soolokontsert. Stass esitleb külalistele ja Tallinna elanikele uut kava „Глубина“ („Sügavus“), kus kõlavad laulja kõige tuntumad hitid ja uued kompositsioonid. Ainult elav esitus!

Kontserdikavas on  armastatud hitid «Я с тобой“ („Olen sinuga“), „Она не твоя», („Ta pole sinu oma“), „Зеленый омут“ , „ Старая история“ („Vana lugu“), „На ладони линия“ („Käejoon“) ja teised. Artist kingib oma austajatele meeldejääva õhtu, mis on  täidetud unustamatute muljete ja emotsioonidega.

Uus kava ühendab endas vanu ja täiesti uusi hitte, sooja suhtlust vaatajatega ja ootamatuid üllatusi. Paljud kõigile tuttavad laulud kõlavad uues arranžeeringus. Näiteks Valeria laulu «Рига-Москва“ („Riia-Moskva“) esitab laulja growl-stiilis. Lauludevahelisi pause täidavad muusikud dünaamilise muusika ja suurepärase  trummisoologa – nii et lavalt ei ole võimalik pilku lahti saada. Teid ootab vapustav show, ebatavaline lavalahendus, silmapaistvad  eriefektid. See on vaid väike osa  sellest, mida te kontserdil näete.
Artist võidab vaatajate südameid oma sarmi ja armastuslaulude lüürilisusega. Ta praegust staatust – üks armastatumaid lauljaid – kinnitavad arvukad autasud, sealhulgas Kuldne Grammofon, Muz-TV preemia, Russian Music Awards jt.

“Mul on vedanud, et ma pole teatrinäitleja, vaid muusik, nii saan  olla mina ise,“ tunnistab Stass, „ma ei armasta šabloone ja klišeesid, mis meenutavad  rohkem teesklust, näitan alati iseennast, ilmselt sellega olen võitnud vaatajate usalduse“.
Selle artisti iga laul saab kohe  eetriliidriks ning vallutab  edetabelite tipud. Karismaatilise ja andeka inimesena ei jahi ta skandaale ega käitu väljakutsuvalt. Juba palju aastaid  on ta olnud kontserdikavade nael!

«Avan end oma vaatajatele täielikult. Mulle on väga tähtis, et me  jagaksime üksteisele energiat. Mulle meeldib väga inimestele silma vaadata, nende häält kuulda, jälgida nende tantsuliigutusi. See on igale esinejale hindamatu! Just selliste emotsioonide nimel jätkan ma kirjutamist, laulmist ja elamist…“

Tulge 25. mail kontserdile koos sõprade, abikaasade ja terve perega. See õhtu saab olema täis sundimatut sõbralikku õhkkonda ja imelist muusikat, mille kingib kõikidele tõelist kunsti hindavatele inimestele Stass Pjehha suurepärane hääl!


Tallinnas esineb uue kavaga Stass Pjehha

TCC.ee esitleb: 25. mail toimub Tallinnas Nordea kontserdimajas vene estraadi nimeka ja populaarse laulja Stass Pjehha  soolokontsert. Stass esitleb külalistele ja Tallinna elanikele

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Nordea Kontserdimaja, Tallinn

Stas Pjehha / Стас Пьеха / Stas Pjeha

25.05.2018, 19:00 - 23:59

Hind alates: 21.75 €
Maksimumhind: 43 €
Omadused
sünnipäev EV100