Shabazz Palaces - Quazarz vs. The Jealous Machines Tour

USA ALTERNATIIV HIP-HOP GRUPP SHABAZZ PALACES ESITLEB TALLINNAS OMA UUSI ALBUMEID

12. oktoobril esineb Tallinnas, klubis Sinilind, USA hip-hop grupp Shabazz Palaces. Kontsert leiab aset duo kahe uue albumi Euroopa esitlusturnee raames.


Müügil vaid piiratud hulk pileteid! Kiirematele pilet vaid 15€

Ishamel Butlerist ja Tendai Marairest koosnev duo sai oma alguse 2009.aastal Seattles, kus koheselt sõlmiti ka plaadileping kohaliku legendaarse Sub Pop Records’iga. Butler (kes oli eelnevalt hip-hopi maailmas ilma teinud ansambliga Digable Planets) ning Maraire hakkasid koheselt kompama abstraktsuse piiridel kasutades ära oma jazzmuusika mõjutusi ning Aafrika rütmide armastust. Rütmide ja gruuvide vahepeale aga hakati segama salvestusi erinevatest podcastidest ning mixtape’dest, tekitades tihti kosmosesse küündivaid heliseinu.

Aastate jooksul on bänd teinud tihedalt koostööd näiteks Flying Lotuse ja Thundercatiga, kellega koos pandi kokku ka supergrupiks tituleeritud WOKE. Lisaks on bänd asutanud liikumise Chimurenga Renaissance, mis on enda alla koondanud kõige innovaatilisemad ja huvitavamad VJ’d, moedisainerid ja muusikud Põhja-Ameerikas.

2017.aastal annab bänd välja lausa kaks uut albumit – nimedega Quazarz: Born on a Gangster Star ja Quazarz vs. The Jealous Machines. Muusikat nende uute plaatide kui ka kahe varasema albumi pealt kuulebki Tallinna kontserdil.

Tallinna kontserti esitlevad Live Nation ja Yo!Hoov koostöös Primary Talent Internationaliga.

Vaata lisaks:
Effeminence - https://www.youtube.com/watch?v=FTEhq6NRy5Y
Shine a Light - https://www.youtube.com/watch?v=6TWNaMRlNj8

USA ALTERNATIIV HIP-HOP GRUPP SHABAZZ PALACES ESITLEB TALLINNAS OMA UUSI ALBUMEID

12. oktoobril esineb Tallinnas, klubis Sinilind, USA hip-hop grupp Shabazz Palaces. Kontsert leiab aset duo kahe uue albumi Euroopa esitlusturnee raame

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Sinilind, Müürivahe 50/ Uus 3, Tallinn

Shabazz Palaces - Quazarz vs. The Jealous Machines Tour

12.10.2017, 20:00 - 23:59

Täiskasvanu: 15 €
Omadused