Sarah Brightman. Royal Christmas Gala

Eksklusiivne kuninglik jõulugala, ühel õhtul, ühel laval. 
SARAH BRIGHTMAN, GREGORIAN, ROYAL SYMPHONY ORCHESTRA
ja erikülalised


Galal esinevad piduliku kavaga rahvusvaheliselt tunnustatud artistid, kes esitavad üksi, duettidena ja muudes fantaasiarikastes koosseisudes enda suurimaid hitte ja klassikalisi jõululaule. Lauljaid saadavad suurekoosseisuline orkester, bänd ning rikkalikud valgusefektid.

SARAH BRIGHTMAN on kahtlemata tänapäeva tunnustatumaid lauljaid ning silmapaistvamaid artiste, kelle hääl on 30 aasta vältel paelunud miljoneid austajaid ja kõlanud teatrites, areenidel ja staadionitel üle maailma. BRIGHTMAN on müünud üle 32 miljoni plaadi, pälvinud 180 kuld- ja plaatinaauhinda rohkem kui 40 riigis ning esitanud ühes Andrea Bocelliga suureks rahvusvahelikseks hitiks saanud lugu „Time to Say Goodbye“. BRIGHTMAN on ka ainus artist, kes on kahel korral esitanud rohkem kui 7-miljardilisele publikule olümpiamängude tunnusmeloodiat.

Lisaks BRIGHTMANile inspireerib KUNINGLIKU JÕULUGALA publikut GREGORIAN. Selle grupi klassikalise koolitusega lauljad on ühed edukamad Saksa muusikud, kes on müünud üle 10 miljoni albumi ning pälvinud mitmeid kuld- ja plaatinaauhindu.

Lisainfoks külastage:
Sarahbrightman.com
Gregorian.de

Eksklusiivne kuninglik jõulugala, ühel õhtul, ühel laval. 
SARAH BRIGHTMAN, GREGORIAN, ROYAL SYMPHONY ORCHESTRA
ja erikülalised


Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Nordea Kontserdimaja, Tallinn

Royal Christmas Gala. Sarah Brightman, Gregorian, Royal Symphony Orchestra

24.11.2017, 20:00 - 23:59

Täiskasvanu: 65.5 €
Omadused