Saaremaa ooperipäevad 2021

 
XIV Saaremaa ooperipäevad toimuvad 20.–25. juulini 2021
Soovi korral 2020 piletite tagasiost e-maili teel alates 01.07,  tagasimakse kuni 01.09.
 
Enamus suvefestivalide programme jäävad samaks ning juba ostetud festivalipääsmed kehtivad samadel tingimustel ka aasta pärast:
Kui uued festivalide kuupäevad osutuvad mittesobivaks, siis on võimalik ostetud pilet tagastada. Selleks palume saata meilile tagasiost@concert.ee  e-pilet või paberpileti koopia/foto ja tagasimakse saaja andmed: ees- ja perekonnanimi, arveldusarve number.
Täname mõistva suhtumise eest!
Eesti Kontsert

XIV Saaremaa ooperipäevad

Festivali peakülaline: Horvaatia rahvusteater Zagrebis

Horvaatia rahvusteater Zagrebis on Horvaatia silmapaistvaim ja vanim teater, mis hõlmab kolme kunstivaldkonda – ooperit, sõnateatrit ja balletti. Horvaatia rahvusteatri repertuaar on rikkalik, koosnedes maailmaklassikasse kuuluvatest teostest, rahvuslikest ja kaasaegsetest teostest. Ehkki Horvaatia rahvusteater loodi riikliku kultuurikeskusena, ei ole see kunagi olnud suletud ega piiratud ning on loonud mitmesuguseid kultuurilisi seoseid, avades uksed kõigile teatrikultuuridele ja astudes üles külalisesinejatena kõikjal üle maailma, Ameerikast läbi Euroopa Kaug-Idasse. Horvaatia rahvusteater on oma 154 aasta pikkuse ajaloo jooksul maailmale tutvustanud tervet plejaadi suurepäraseid artiste ja näitekirjanikke, näitlejaid ja lavastajaid, lava- ja kostüümikunstnikke, maailmakuulsaid ooperi- ja balletiartiste, dirigente ja koreograafe. Teatri programm koosneb igal aastal vähemalt kaheteistkümnest uuslavastusest ja kahekümnest korduvlavastusest, mis tähendab, et hooajal esinetakse enam kui 200 etendusega. Horvaatia rahvusteatri kui juhtiva riikliku teatri repertuaarii kuuluvad erinevaid stiile viljelenud ja erinevate ajastute horvaatia autorite teosed, maailmarepertuaari klassika ja kaasaegsete autorite looming.

Horvaatia rahvusteatril on oluline roll riigi pealinna kultuurielus, see laiendab publiku silmaringi ja tõmbab ligi aina mitmekesisemat vaatajaskonda, mõned etendused müüakse välja juba kuid enne toimumist. Horvaatia rahvusteater on Euroopa organisatsiooni Opera Europa, FEDORA platvormi ja Euroopa Teatrikonventsiooni liige.

TÄPSEM INFO: www.saaremaaopera.com

Ajad ja hinnad
Kuressaare linn, Kuressaare lossi ooperimaja

Saaremaa ooperipäevad 2021. G. Rossini "La Donna del Lago"

20.07.2021, 20:00 - 23:59

Saaremaa ooperipäevad 2021. G. Donizetti ""Lucia di Lammermoor""

22.07.2021, 20:00 - 23:59

Saaremaa ooperipäevad 2021. Ooperigala

24.07.2021, 20:00 - 23:59

Hind alates: 72 €
Maksimumhind: 92 €
Täiskasvanu: 110 €
Omadused
Uudiskiri