Restoran Väike Rataskaevu 16

Niguliste tänav 6, Kesklinna linnaosa, Tallinn

TELLI Vaata kaardil

Väike Rataskaevu 16 on tõeliselt väike restoran, vaid kaks väheldast tuba. Lauad on tihkelt üksteise kõrval ja atmosfäär pigem lõuna-itaalialik või hispaanialik kui kargelt ja vaoshoitult eestilik.

Kes on käinud Rataskaevu 16 restoranis, see oskab ette kujutada ka Väike Rataskaevu 16-s pakutavat ja ka meeleolu. Hubane, kodune ning maitsvad
road ja sõbralik teenindus annab märku, et iga klient on oodatud külaline. Siin väikeses majas on kõik samamoodi kui suures restoranis, vaid asukoht on teine - ümber nurga Niguliste 6.

Ajad ja hinnad
Avatud aastaringselt

Reede 18:00 - 23:59
Laupäev 12:00 - 23:59
Esmaspäev–neljapäev, pühapäev suletud

Omadused
  • Lemmikloomad lubatud

  • WIFI

  • Söök-jook

Ligipääsujuhend
Ligipääs
  • Viidastatud või tähistatud
  • Ainult jalgsi
Lähedal asuvad peatused
Buss: Viru
Tramm: Viru
Koordinaadid
Vaata kaardil
Hinnangud
MikaBordi

MikaBordi

Nice dinner

Excellent service with nice personal notes during the course. All three dishes were good. Excellent location opposite the Niguliste church.

222martint

222martint

5 Stars despite long waiting time

5 stars for food quality and service. However it took 1 hour and 30 minutes for the main course. But the time flew by and it didn’t influence the experience!

maripauliina91

maripauliina91

Excellent food

If you want really good food, super friendly staff, nice and calm atmosphere then this is for you. I recommend that you eat a three course dinner so good was the food. If you want dessert I recommend...

Tutvu ka teiste pakkumistega
Lähipiirkonnas
Vaata kaardil