Restoran Troika

Restoran Troika

Raekoja plats 5, Kesklinna linnaosa, Tallinn

Vaata kaardil

Troika on vene restoran ja trahter. Läbi aegade on osatud Venemaal külalisi meeldivalt üllatada. Ja mitte ainult mõõtmatute avarustega, kullast helkivate kuplitega ning rahva lahke loomusega. Nii nagu on rikas ja värviküllane selle maa ajalugu, on traditsiooniderohke ka vene köök.

See haruldane sulam idamaisest eksootikast ning euroopalikust toiduvalmistamise kultuurist viib meid tagasi aega, kus vodkasorte rüübates lasid hea maitsta zakuskadel nii bojaarid kui lihtrahvas.

Kulinaarse naudingu selles elamusrestoranis muudab täiuslikuks meeleolukas tantsu- ja lauluprogramm ning oivaline teenindus.

Ajad ja hinnad
Avatud aastaringselt

Esmaspäev–laupäev: 12:00 - 23:00
Pühapäev 11:00 - 23:00

Omadused
  • Ligipääs ratastooliga

Ligipääsujuhend
Ligipääs
  • Viidastatud või tähistatud
  • Ainult jalgsi
Koordinaadid
Vaata kaardil
Hinnangud
julinuni87

julinuni87

very good food in a nice location

nice location, felt like in the old storytell movies with Babajaga. food is always good and the stuff speaks fluent many languages.

craigWilbanks

craigWilbanks

Wonderful tasty food; nice device

Excellent food and friendly English speaking staff. We enjoyed the cabbage rooks and the Russian pot roast dish which arrives covered by a bread loaf. Delicious food!! And it’s on the Town Hall...

sarppaliini

sarppaliini

Nice place middle of old town

Troika is middle of old town edge of market place. In Troika waiters are so lovely and service is good. It is good place to sit down and rest a little in middle of shopping.

Lähipiirkonnas
Vaata kaardil