Restoran Troika

Raekoja plats 5, Kesklinna linnaosa, Tallinn

Vaata kaardil

Troika on vene restoran ja trahter.
Läbi aegade on osatud Venemaal külalisi meeldivalt üllatada. Ja mitte ainult mõõtmatute avarustega, kullast helkivate kuplitega ning rahva lahke loomusega. Nii nagu on rikas ja värviküllane selle maa ajalugu, on traditsiooniderohke ka vene köök.

See haruldane sulam idamaisest eksootikast ning euroopalikust toiduvalmistamise kultuurist viib meid tagasi aega, kus vodkasorte rüübates lasid hea maitsta zakuskadel nii bojaarid kui lihtrahvas.

Kulinaarse naudingu selles elamusrestoranis muudab täiuslikuks meeleolukas tantsu- ja lauluprogramm ning oivaline teenindus.

Ajad ja hinnad
Avatud aastaringselt

Esmaspäev–laupäev: 12:00 - 23:00
Pühapäev 11:00 - 23:00

Omadused
  • Ligipääs ratastooliga

Ligipääsujuhend
Ligipääs
  • Viidastatud või tähistatud
  • Ainult jalgsi
Koordinaadid
Vaata kaardil
Hinnangud
DMTH

DMTH

Good food

Good Russian restaurant with great food, located in old market. We have ordered three main dishes, prices a bit high for my taste and the waiter extremely neurotic and over the top, but in general we...

Wanderer52176327550

Wanderer52176327550

Genuine and extremely tasty Russian cuisine.

Both times I’ve eaten here it was by accident. I have to say that the food was amazing, lamb cutlets first visit and pork chop on second. Highly recommend it.

turystazbydgoszczy

turystazbydgoszczy

Great experience

We came here by accident, but nice waitress invited us and we do not regret. Great food, prices are quite high but the food quality is exceptional. We had a bear stew which was something totally...

Lähipiirkonnas
Vaata kaardil
Pane proovile oma teadmised Eesti kultuurist ja võida ööbimisega reis! Pane proovile oma teadmised Eesti kultuurist ja võida ööbimisega reis!