Restoran Kalambuur

Restoran Kalambuur

Toompuiestee 8, Kesklinna linnaosa, Tallinn

TELLI Vaata kaardil

Selle väikese ja hubase koha eestvedajateks on perekond Koržetsid, kelle kirg on kala. Säga või kilu, tursk või koha, tuur või siig - Sulle pakutaksegi esmajoones eestlastele teada-tuntud kala ja nendest valmistatud roogasid. Menüüs on siiski ka mõned valitud kalavabad road, et tekitada seda ühte täiuslikku maitsekooslust.
Mõnusa huumorisoonega muhe peremees Vladislav on restoranile läbi sõnademängu leidnud ka parima võimaliku nime: pakutakse ju kala ja "kalambuure" visatakse ikka ka, kuis siis muidu.

Ajad ja hinnad

Kolmapäev–reede: 17:00 - 22:00
Laupäev 12:00 - 22:00
Esmaspäev–teisipäev, pühapäev suletud

Omadused
  • WIFI

Ligipääsujuhend
Ligipääs
  • Viidastatud või tähistatud
Lähedal asuvad peatused
Buss: Tõnismägi
Troll: Tõnismägi, A. Adamsoni
Koordinaadid
Vaata kaardil
Hinnangud
896jemj

896jemj

Really fresh seafood

My birthday meal and I decided on seafood, well what a great choice coming here. We didn't book a table, but even though they were quite busy, always a good sign, they fitted us in, beautifully fresh...

Saharazarakhshi

Saharazarakhshi

Great food and great staff

We had a great experience, the staff were so nice and helpful, the food was so delicious and fresh. The location is inside a park so in summer the outdoor sitting is a must.

qferryman

qferryman

Off the beaten path, but great location, food and service

This small family restaurant specialises in fish. It is located in a park under the Swedish Bastion walls. Popular with locals judging on the number of tables occupied. The restaurant is about a...

Lähipiirkonnas
Vaata kaardil