Restoran “Estonian Burger Factory”

Lootsi tänav 10, Kesklinna linnaosa, Tallinn

BRONEERI Vaata kaardil

Restoran "Estonian Burger Factory" on tuntud oma puhta eestimaise tooraine, toidu kõrge kvaliteedi, tervislikkuse ja keskkonnahoiu poolest. Tegemist on esimese restoraniga Eestis, kus valmistatakse toitu maheveise- ja lambalihast. See tähendab, et 20-50% meil kasutatavast toorainest on mahe. Samuti kasutame vaid halal kanaliha ning vabapidamisel olevate kanade mune.

Meid tuntakse enim küll burgerite ja erinevate tänavatoitude järgi, kuid ka salatite sõber ning vegan leiab meie valikust nii mõndagi.

Kallid kliendid, ootame teid külla!

Ajad ja hinnad
Avatud aastaringselt

Avatud igapäevaselt: 12:00 - 22:00

Omadused
  • WIFI

Ligipääsujuhend
Ligipääs
  • Viidastatud või tähistatud
  • Juurdepääsutee kõvakattega
  • Ühistranspordiga
  • Sõiduautoga
Lähedal asuvad peatused
Buss: Reisiterminal D-terminal
Koordinaadid
Vaata kaardil
Hinnangud
Elena K

Elena K

Just wow....

Only for people who truly value taste... Burgers themselves are pretty small, but the products defintiely seem premium quality, becaue each burger i tried was just incredible. I loved every bite

Safari64758334849

Safari64758334849

Lunch before going home

We had a quick late lunch here. Service was kind and quick. Food was good especialle poke bowl with schrimps was excellent.

Shahab H

Shahab H

Very poor customer service

The service was very poor. Took me more 10 minutes from requesting the bill until they collect the money. First waitress brought the bill, she left our table to bring a POS after we said we want to...

Lähipiirkonnas
Vaata kaardil
Uudiskiri Uudiskiri