Restoran 7ÜRTI

Jüri Vilmsi tänav 45, Kesklinna linnaosa, Tallinn

BRONEERI Vaata kaardil

7Ürti asub Kadriorus pargist mõnusa jalutuskäigu kaugusel. Armas ajastuhõnguline majake, kus sisse astudes tervitab teid esimese asjana just ahjust välja võetud sooja leiva lõhn.

Pakume Sulle parimaid kogemusi ja maitseelamusi läbi Vahemere ja Skandinaavia köögi. 7ÜRTI on mõeldud kohana, mis pakub puhtaid ning meeliergutavaid maitseelamusi. Kvaliteetne toit on elu aluseks, nii nagu tervislik kosutus on terve keha ja hea tuju eelduseks!

Menüü koosneb hooaja toorainetest ja peegeldab aastaaegu, seepärast muutub see pidevalt, et pakkuda Teile parimat ja värskemat.

Ajad ja hinnad
Avatud aastaringselt

Esmaspäev–neljapäev: 12:00 - 21:00
Reede 12:00 - 22:00
Laupäev 15:00 - 22:00
Pühapäev suletud

Omadused
  • Lemmikloomad lubatud

  • WIFI

Ligipääsujuhend
Ligipääs
  • Ühistranspordiga
  • Sõiduautoga
Lähedal asuvad peatused
Buss: Laulupeo
Koordinaadid
Vaata kaardil
Hinnangud
JulieF2978

JulieF2978

Classy place

Food was good and the place was classy. Service takes a little bit too long, so I wouldn't recommend if you are in a hurry.

Voyager393157

Voyager393157

Great place to eat

Really enjoyed the meal in 7urti. Nice and friendly staff, great atmosphere, cosy place and the food is excellent, good portions, very tasty, freshly cooked. Absolutelly recommend to have their...

olea_shi

olea_shi

Doesn't live up to expectations

7Ürti and Loft ja Ürdid are owned by the same man and are located just a few meters from each other. So when our family and friends dine we always decide where to go and differ in opinions. Most like...

Lähipiirkonnas
Vaata kaardil
Uudiskiri Uudiskiri