Turismikonverents 2018 esinejad

Allikas: Visit Estonia

Turismikonverents 2018 esinejad

 Turismikonverents 2018 peaesinejad


Loe lähemalt, kes seekordsel turismikonverentsil esinejatena üles astuvad.


Magnus Lindkvist

Trendide jälgija ja futuroloog, tänase maailma üks enim arutlustele ärgitavaid kõnelejaid. Ta on andnud välja 5 raamatut: üks nendest kannab pealkirja “Everything we know is wrong”. Oleme kuulnud, et ta on laval täielik rokkstaar ja et ta suudab meid õpetada tulevikust mõtlema ilma ärevushäireteta.

Viimastel aastatel on tema mänguväljakuks kogu maailm ning teda nimetatakse ’parimaks Rootsi ekspordiks peale ABBAt ja lihapalle’.
Temast rohkem siin.


Doug Lansky

Turismi arendamise arvamusliider, kes nõustab sihtkohti ja ettevõtteid kogu maailmas - Singapurist Arubani, Google Travelist Amadeuseni – strateegilise brändingu ja külastajakogemuse, valdkonna trendide ja säästlikkuse teemadel. Tema taust on olnud 20 a töötamist reisiajakirjaniku ja toimetajana, olles kirjutanud väljaannetele alates National Geographic Traveler'ist kuni The Guardiani ja Skift'ini, ning reisimist üle 100 riiki kogu maailmas.

Vaata tema kodulehte ja videot:


James McCabe

’’The story doctor’ - igaüks oskab rääkida lugu, või siiski mitte? Kahe kümnendi jagu on James nõustanud ja koostööd teinud paljude ettevõtete juhtidega Ameerikas ja Euroopas, et aidata neil mõelda, rääkida ja tegutseda lugude abil, et pöörata muutused kasvuks ja luua selle tööriista abil unustamatuid kogemusi nii klientidele, auditooriumitele kui töötajatele. Lugude loomise kunst ja seeläbi kastist väljapoole mõtlemine on kasulik igal elualal – nii juhtidele, brändile, kultuurile kui äristrateegiale.

Temast lähemalt siin.


Elías Bj. Gíslason

Islandi Turismiameti kvaliteedi- ja arenduste juht, on olnud neli aastakümmet turismitööstuses nii Islandil kui mujal, nii era- kui avalikus sektoris. Hotelli- ja restoranimajandamise hariduse (nii bakalaureus kui magister) saanud USA ülikoolidest. Loe lähemalt Islandi Turismiametist ning vaata lõbusat videot Islandi lähenemisest asjadele.

Viimati muudetud: 09.08.2018
Soovitame
Uudiskiri