Tallinna vanalinna restoranide pakkumised – tule maitserännakule!

Allikas: Rene Altrov, Visit Tallinn

Tallinna vanalinna restoranide pakkumised – tule maitserännakule!

Tallinna vanalinna hubased restoranid, kohvikud ja baarid meelitavad jõuludel mitmete ahvatlevate maitseelamustega. Proovi viie-euroseid kergemaid ampse ja lonkse või võta ette midagi päris erilist: keskaegses linnasüdames asuvad toidukohad on ühiselt kokku pannud suure jõulumenüü, kust saad valida endale meelepärase eelroa, pearoa ja magustoidu – kasuta võimalust ja proovi igat käiku eri kohas!

Haara oma talvisele jalutuskäigule kaasa mõni mõnus amps, proovi jõuluroogasid kohapeal või õpi hoopis ise midagi põnevat valmistama - elamus garanteeritud!

Pierre Chocolaterie

Foto: Simon Snopek, Visit Tallinn

Vanalinna maitserännak

Mis võiks olla veel mõnusam, kui jalutada karges talveilmas keskaegsetel vanalinna tänavatel, erinevaid installatsioone ja linnaruumis toimuvaid vaatemänge imetledes, aeg-ajalt peatudes ühes või teises hubases toidukohas? – Viie euro eest saad kohapeal nautida või kaasa haarata maitserännakus osalevate restoranide, kohvikute ning baaride signatuurampse ja lonkse. Tule avastama!

Maitserännakust saad osa võtta 19. novembrist 2020 kuni 10. jaanuarini 2021.

Olde Hansa

Foto: Rene Altrov, Visit Tallinn

Vanalinna suur jõulumenüü

Lisaks vingele isutekitajate valikule üllatavad vanalinna toidukohad sel aastal kogu keskaegset asumit hõlmava ühise jõulumenüüga, millest leiab igaüks kindlasti midagi meelepärast. Iga restoran, kohvik või pubi osaleb menüüs ühe kuni kolme erineva isikupärase roaga: proovi kõike kohapeal või maitse iga käiku eri kohas.

Kuidas oleks näiteks eelroaks midagi klassikaliselt prantsusepärast, pearoaks ajareis keskaega ning magustoiduks hoopiski trendikas tõlgendus piparkoogist? – Vali pakutavast just Sulle sobivad maitsed ja rända iga käiguga uude atmosfääri, riiki või lausa ajastusse.

Üle vanalinna pakutavad erinevad eelroad, pearoad ja magustoidud leiad suurest jõulumenüüst. Tule avastama 19. novembrist 2020 kuni 10. jaanuarini 2021!

Martsipani maalimas

Foto: Rene Altrov, Visit Tallinn

Töötoad: uueks aastaks uus oskus

Mitmed vanalinna toidu- ja joogikohad korraldavad jõuluperioodil ka töötubasid, mis on ühtaegu nii harivad kui lihtsalt lõbusad. Pane end kirja ning saad peagi oma lähedasi üllatada uute oskuste või teadmistega!

Vaata osalevate toidu- ja joogikohtade kaarti ning osale maitsvate auhindade loosimisel Visit Tallinna veebilehel.

Viimati muudetud: 21.12.2020

Teema: Tallinn, Söök, Jook ja Ööelu