Spaanädal ergastab varakevadist Pärnut

Allikas: Visit Estonia

Spaanädal ergastab varakevadist Pärnut

8.-15. märtsini 2020 toimub Pärnus taas spaanädal. Eelmistel aastatel meelitas spaanädal Pärnusse veemõnusid nautima üle 10 000 külastaja, tänavu on oodata vähemalt sama palju huvilisi.

Nagu on traditsiooniks kujunenud, võimaldab teemanädal nii kohalikel kui ka linna külastajatel saada läbi parimate pakkumiste osa vaimu ja füüsist kosutavast spaakultuurist.

Naudi veemõnusid koos sõpradega

Foto: Aron Urb, Visit Estonia


Juba viiendat korda toimuv Pärnu Spaanädal on edukalt tõestanud, et suvepealinnas ei hakka igav madalhooajalgi. Varakevad on ju täpselt see aeg, kui on vaja turgutada talveväsimusest kurnatud organismi ja laadida patareisid ning just seda spaanädal pakubki. 

Võid sõpradega veekeskustes aktiivselt puhata või siis lõõgastuda koos lähedastega nautides spaahoolitsusi. Pärnu spaades saab kogeda nii eksootilisi spaaelamusi kui ka 100 protsenti eestipäraseid saunarituaale.

Seitse Pärnu spaad on pannud spaanädalaks kokku oma parimad pakkumised, mille seast leiab igaüks enda jaoks midagi. Kui jääd valiku tegemisel hätta, siis tee läbi test, mille leiad spaanädala kodulehelt. Testi abil saad teada, millist tüüpi spaakülastaja oled, lisaks annab see personaalse soovituse just sulle sobiva spaa kohta.

Kindlasti tasub spaanädalal osaleda ka Pärnu spordiklubide tasuta treeningutes. Mine tea, äkki leiad endale uue lemmikharrastuse.

Niisiis, kutsu kaasa pere, sõbrad või kallim ning sättige end märtsi teiseks nädalaks Pärnusse. Veetke üks lahe ja aktiivne sportlik puhkus või siis võtke aeg maha aeglases tempos kulgedes. Külastage veekeskusi ja kohalikke kultuuriüritusi, nautige spaamõnusid, maitske hõrgutavaid roogi ning tundke mõnu Eesti parimast kuurordist!


Pärnu on üks ütlemata mõnus koht, kus leidub tegevust alati ja kõigile!

Viimati muudetud: 29.02.2020

Teema: Lääne-Eesti, Spaad ja Saunad