Spaanädal ergastab varakevadist Pärnut

Allikas: Visit Estonia

Spaanädal ergastab varakevadist Pärnut

17.-24. märtsini 2019 toimub Pärnus taas spaanädal. Eelmistel aastatel on spaanädal meelitanud veemõnusid nautima üle 10 000 külastaja, sel aastal oodatakse vähemalt sama suurt huvi.

Pärnus jätkub ka madalhooajal tegevusi kõigile - siin saab sõpradega veekeskustes aktiivselt puhata või lõõgastuda lähedastega spaahoolitsusi nautides. Kõik Pärnu spaad on spaanädalaks teinud oma parimad talvised pakkumised, kust igaüks leiab enda jaoks midagi!

Naudi veemõnusid koos sõpradega

Foto: Aron Urb, Visit Estonia


Pärnu spaad on Pärnu puhkuse üheks kõige armastatumaks komponendiks. Siinsetes spaades saab kogeda nii eksootilisi spaaelamusi kui eestimaiseid saunarituaale. Spaanädal toimub sel aastal juba neljandat korda ja võimaldab nii pärnakatel kui linna külalistel läbi parimate pakkumiste osa saada nii hingele ja kehale kosutust pakkuvast spaakultuurist.

Võta kaasa pere, sõbrad või kallim, tegevust jagub igaühele! Valik on suur – aktiivne, sportlik puhkus või hoopiski aeglane kulgemine, külastage veekeskusi ja kultuuriüritusi, nautige spaamõnusid, maitske hõrgutavaid roogi ning lõõgastuge mõnusas atmosfääris!

Pärnu on koht, kus tegevust leidub alati ja kõigile!

Viimati muudetud: 04.01.2019

Teema: Spaad ja Saunad

Soovitame
Uudiskiri