Spaanädal ergastab varakevadist Pärnut

Allikas: Visit Estonia

Spaanädal ergastab varakevadist Pärnut

Allikas: Visit Estonia

4. - 12. märtsini toimub Pärnus spaanädal, kõik spaad ja paljud koostööpartnerid on selleks perioodiks teinud oma parimad talvised pakkumised. Igaüks leiab enda jaoks midagi!

Pärnu suurepärased spaad ja veekeskused on väga heal tasemel ja ei vaja tegelikult tutvustamist, neid teavad niigi kõik. Spaanädal toimub sel aastal juba teist korda ja võimaldab nii pärnakatel kui linna külalistel läbi parimate pakkumiste osa saada pidevalt arenevast kodumaisest spaakultuurist.

Naudi veemõnusid koos sõpradega

Foto: Aron Urb

Peale vee- ja saunakeskuste sooduspakkumiste on sellel nädalal eripakkumised hotellides, külastamist ootavad Pärnu kohvikud ja restoranid, kus maitsemeeli ergutavad road on valmistatud peamiselt kodumaisest toorainest.

Aga põnevaid võimalusi pakutakse ka aktiivseks vaba aja veetmiseks ning mitmed spordi- ja joogaklubid ootavad tasuta näidistreeningutesse!

Kohvikud ja restoranid ootavad külla

Foto: Danel Rinaldo

Pakkumised leiab ürituse veebilehelt, kus saab neid võrrelda, enda jaoks parimad välja valida ja kohe ka ära broneerida. Lehe eesmärk on teha pakkumiste valimine igaühele lihtsaks ja jõukohaseks.

Varakevadises linnas samal ajal toimuvatest kultuurisündmustest annab ülevaate Pärnu kultuuriportaal.

Spaamõnusid pole kunagi liiga palju

Foto: Mart Vares

Võta kaasa pere, sõbrad või kallim, tegevust jagub igaühele! Valik on suur – aktiivne, sportlik puhkus või hoopiski aeglane kulgemine, külastage veekeskusi ja kultuuriüritusi, nautige spaamõnusid, maitske hõrgutavaid roogi ning lõõgastuge mõnusas atmosfääris!

Pärnu on koht, kus tegevust leidub alati ja kõigile!


Viimati muudetud: 05.06.2017

Teema: Spaad ja Saunad

Soovitame