SEB Tallinna Maraton kutsub jooksma!

Allikas: SEB Tallinn Marathon

Allikas: SEB Tallinn Marathon

SEB Tallinna Maraton kutsub jooksma!

SEB Tallinna Maraton on Eesti suurim rahvaspordisündmus ja Baltimaade tuntuim rahvusvaheline maratonijooks, mis toimub Tallinna kesklinnas 8.-10. septembril.

Kolmepäevane programm pakub distantse igale vanusele ja võimekusele, kavas on 42 km, 21 km, 10 km, Nike Noortejooks 5 km ja lastejooksud. Möödunud aastal osales jooksudel ligi 20 000 liikumisharrastajat kokku 54 riigist.


Jooks ümber keskaegse vanalinna modernsesse kesklinna

SEB Tallinna Maraton pakub liikumisharrastajatele unikaalset emotsiooni, joostes läbi modernse kesklinna ning vanalinna, mis on Euroopa üks paremini ja terviklikumalt säilinud keskaegseid linnu, kuuludes UNESCO maailmapärandi nimistusse. Lisaks viib uuendatud jooksutrass jooksjad läbi boheemlasliku Kalamaja linnaosa, maalilistele Stroomi ranna kergliiklusteedele, Rocca al Maresse, Eesti Vabaõhumuuseumi ning Kultuuri Kilomeetrile. See on justkui ekskursioon Tallinnas! Jooksu meenutuseks saab iga maratonijooksja vägeva medali, Nike T-särgi ja personaliseeritud rinnanumbri, millel on jooksja nimi ja riigilipp. Lisaks on kõigile maratoonaritele peale jooksu avatud eksklusiivne maratoniala, kus saab nautida kosutavat massaaži, maitsvaid jooke ja sööke.

Tule ja jookse koos Luige maratoni kolmikutega 

Ühine SEB Tallinna Maratoni jooksupeoga, et kohtuda ning joosta koos maailma ainukeste olümpial maratoni jooksnud kolmikute õdede Luikedega – Liina, Lily ja Leila. Saa osa Eesti suurimast rahvaspordisündmusest!

Lisainfot ning jooksule registreerida saab lehel www.tallinnmarathon.ee.

Viimati muudetud: 29.11.2017

Teema: Tallinn

sünnipäev EV100