Maakondlikud turismiinfokeskused

Allikas: Narva külastuskeskus

Maakondlikud turismiinfokeskused

Eestis on rohelise i-tähega tähistatud turismiinfokeskusi kokku 17. Neist 4 on suuremad külastuskeskused, mis asuvad Tartus, Narvas, Pärnus ja Valgas. Kõigist keskustest saab üksikasjalikku turismiinfot kogu külastatava maakonna kohta, olgu siis looduse, aktiivse puhkuse, kultuurielamuste, heade söögikohtade või sõiduvõimaluste teemal.

Haapsalu Turismiinfokeskus

Lääne maakond, Haapsalu linn

Asume Haapsalu vanalinna südames, peatänava ääres, uues renoveeritud majas. Pakume piirkonna kaarte ja teisi Läänemaad ning kogu Eestit tutvustavaid turismitrükiseid. Meil on lai valik suveniire ja võimalus osta kultuuriürituste pileteid Piletilevi kaudu. Haapsalu on tuntud eelkõige kuurortlinnana ja kuulus raviva meremuda ja pitsiliste Haapsalu sallide poolest. Kõige selle kohta saad parima info meie juurest.

Loe edasi

Hiiumaa Turismiinfokeskus

Hiiu maakond, Kärdla linn

Hiiumaa Turismiinfokeskus asub Kärdla keskväljakul ajaloolises Pritsumaja hoones. Hiiumaa Turismiinfokeskus pakub tasuta turismiinformatsiooni nii kohalikule, külalisele mandrilt kui ka välisturistidele.

Loe edasi

Jõgevamaa Turismiinfokeskus

Jõgeva maakond, Palamuse alevik

Jõgevamaa Turismiinfokeskus asub Palamuse alevikus. Turismiinfokeskus jagab klientidele tasuta informatsiooni Eesti ja Jõgevamaa turismiobjektide, majutus- ja toitlustusettevõtete, aktiivse puhkuse veetmise võimaluste, kultuurisündmuste, giiditeenuse osutajate ja transpordi võimaluse kohta. Jõgevamaa Turismiinfokeskuses on suur valik suveniire ja meeneid, mille eest on võimalik tasuda nii sularahas, kaardiga kui ka ülekandega.

Loe edasi

Jõhvi Turismiinfokeskus

Ida-Viru maakond, Jõhvi linn

Uues asukohas, Jõhvi vallavalitsuse majas paiknev Jõhvi Turismiinfokeskus vahendab turismialast informatsiooni Ida-Virumaa ja kogu Eesti kohta. Anname infot vaatamisväärsuste, muuseumide, majutus- ja toitlustusettevõtete, aktiivse puhkuse pakkujate, giiditeenuse osutajate ning kultuurisündmuste kohta Eesti elanikele ja väliskülalistele. Turismiettevõtjatele on Jõhvi Turismiinfokeskus parim koht, kus endast ning pakutavatest toodetest teada anda, jagamiseks trükiseid tuua või tooteid müügiks pakkuda.

Loe edasi

Järvamaa elektrooniline turismiinfokiosk restoranis Tikupoiss

Järva maakond, Imavere küla

Järvamaa turismiinfokioskist saab klient tasuta online informatsiooni Järvamaa turismiobjektide, majutus- ja toitlustusettevõtete, aktiivse puhkuse veetmise võimaluste, kultuurisündmuste ja transpordi võimaluse kohta.

Loe edasi

Saaremaa Turismiinfokeskus

Saare maakond, Kuressaare linn

Juba 1994. aastast jagab Saaremaa Turismiinfokeskus infot Kuressaare vanas ja väärikas raekojas. Turismiinfokeskuse lahke pere hoolitseb selle eest, et leiaksite Saare maakonnas kõik vajaliku mis Teid huvitab. Turismiinfokeskuses on hulgaliselt turismikaarte, reisijuhte, informatsiooni majutus- ja toitlustusettevõtete ning huviväärsuste kohta. Lisaks on meil müügis valik Saaremaa suveniire.

Loe edasi

Narva Külastuskeskus

Ida-Viru maakond, Narva

Narva Külastuskeskus on Eesti turismiinfot vahendav täiendavate klienditeenindusfunktsioonidega turismiinfokeskus. Narva Külastuskeskuse külastajatel on võimalik saada infot ja abi tekkinud küsimuste kohta, mis eelkõige on suunatud majutamise, toitlustamise, vaba aja veetmise, transpordi ja muu turismialase info kättesaadavuse kohta. Keskuses jagatakse tasuta infomaterjale, linna kaarte, infot ürituste kohta jms enam kui kümnes keeles. Me asume Peetri platsil piiripunkti lähedal.

Loe edasi

Otepää Turismiinfokeskus

Valga maakond, Otepää linn

Otepää Turismiinfokeskus jagab klientidele tasuta informatsiooni Otepää turismipiirkonna, Valgamaa ja kogu Eesti turismiobjektide, majutus- ja toitlustusettevõtete, aktiivse puhkuse veetmise võimaluste, kultuurisündmuste, giiditeenuse osutajate ja transpordivõimaluse kohta. Otepää Turismiinfokeskus osutab ka tasulisi teenuseid - majutuse broneerimine, takso tellimine, paljundustööd (ka värviline), skaneerimine.  Otepää Turismiinfokeskus müüb suveniire ja postimakse vahendeid. Võimalik on kasutada tasuta kliendiarvutit.  

Loe edasi

Pärnu Külastuskeskus

Pärnu maakond, Pärnu

Pärnu kesklinnas asuvast Pärnu Külastuskeskusest leiad alati abi. Pakume orienteerumiseks linna- ja maakonnakaarte ning teisi tutvustavaid trükiseid, soovitusi majutus- ja söögikoha valimisel, ideid puhkepäevade sisustamiseks ja reisimarsruutide koostamiseks. Oleme alati kursis, kus ja mida väärtuslikku toimub Pärnus ja Pärnumaal. Koostöös Eesti teiste turismiinfokeskustega tutvustame meie maa ilusamaid ja põnevamaid piirkondi. Külastuskeskus on piirkonna avastamisel või sellega põhjalikumal tutvumisel heaks alguspunktiks ning meie sõbralik meeskond aitab alati!  

Loe edasi

Põlvamaa Turismiinfokeskus

Põlva maakond, Räpina linn

Põlvamaa Turismiinfokeskus jagab klientidele tasuta informatsiooni Põlvamaa ja kogu Eesti  turismiobjektide, majutus- ja toitlustusettevõtete, aktiivse puhkuse veetmise võimaluste, kultuurisündmuste, giiditeenuse osutajate ja transpordivõimaluste kohta. Põlvamaa Turismiinfokeskus müüb suveniire, mille eest on võimalik tasuda nii sularahas kui kaardiga. Põlvamaa Turismiinfokeskuses on kasutamiseks kliendiarvuti ja tasuta WiFi leviala. PILETILEVI müügipunkt.

Loe edasi

Rakvere Turismiinfokeskus

Lääne-Viru maakond, Rakvere

Rakvere Turismiinfokeskus asub Rakvere keskväljaku ääres Targas majas. Rakvere Turismiinfokeskus vahendab turismialast informatsiooni Lääne-Virumaa ja kogu Eesti vaatamisväärsuste, muuseumide, majutus- ja toitlustusettevõtete, aktiivse puhkuse pakkujate, giiditeenuse osutajate ning kultuurisündmuste kohta Eesti elanikele ja väliskülalistele. Turismiinfokeskusest saab kaasa osta maakonna suveniire ja kingitusi. Turismiettevõtjatele on Rakvere Turismiinfokeskus parim koht, kus endast ning pakutavatest toodetest teada anda, jagamiseks trükiseid tuua või tooteid müügiks pakkuda.

Loe edasi

Rapla Turismiinfokeskus

Rapla maakond, Rapla linn

Rapla Turismiinfokeskus asub väärikalt renoveeritud paekivihoones, kus aegade jooksul on pakutud mitmeid teenuseid - siin on olnud miilitsajaoskond, sünnitusmaja, kommipood. Nüüd pakume tasuta informatsiooni Eesti ja Raplamaa turismiobjektide, majutus- ja toitlustusettevõtete, aktiivse puhkuse, kultuurisündmuste, giiditeenuse ja transpordi kohta. Siit leiate turismikaarte ja reisijuhte nii eesti kui ka mitmetes võõrkeeltes. Oma infoga on teretulnud turismiteenuste pakkujad. Müügil on lai valik Eesti ja Raplamaa suveniire ja kingitusi. Hea teada: Siin on Piletilevi täisteenusSiin on tasuta WiFi 

Loe edasi

Tallinna Turismiinfokeskus

Harju maakond, Kesklinna linnaosa

Turismiinfokeskuses vastavad infotöötajad teie infopäringutele nii kohapeal kui ka telefoni ja e-posti teel. Võimalik on tellida atesteeritud giidi oma sõpradele või firma külalistele Tallinna tutvustamiseks. Turismiinfokeskuses on müügil ka Tallinn Card'id ning Tallinnat ja Eestit tutvustavad trükised ja suveniirid. Tallinna Turismiinfokeskus pakub ettevõtjatele võimalust tutvustada Tallinna külastajatele suunatud teenuseid. Võimalik on üürida reklaampinda flaieritele ning uute teenustena on videoreklaami võimalus LCD ekraanil ning sooduskupongide jagamise teenus. Lisainfo SIIN

Loe edasi

Tartu Külastuskeskus

Tartu maakond, Tartu linn

Tartu Külastuskeskus jagab tasuta informatsiooni Eesti turismiobjektide, majutus- ja toitlustusettevõtete, aktiivse puhkuse veetmise võimaluste, sündmuste, giiditeenuse osutajate ja transpordi võimaluste kohta. Tasulised teenused: majutuse broneerimine samaks või järgnevaks päevaks, giiditeenuse ja autorendi vahendamine. Müügil on suveniirid, turismiinfomaterjalid, postimaksevahendeid. Turismiettevõtjatele on külastuskeskus parim koht, kus enda pakutavatest toodetest teada anda ja jagamiseks trükiseid tuua. Riiklike pühade ajal on külastuskeskus avatud vastavalt nõudlusele.

Loe edasi

Valga Külastuskeskus

Valga maakond, Valga linn

Valga Külastuskeskus jagab klientidele tasuta informatsiooni Valgamaa ja kogu Eesti turismiobjektide, majutus- ja toitlustusettevõtete, aktiivse puhkuse veetmise võimaluste, kultuurisündmuste, giiditeenuse osutajate ja transpordivõimaluste kohta. Tasulised teenused: majutuse broneerimine, takso tellimine, paljundustööd, skanneerimine. Valga Külastuskeskus müüb suveniire, kohalikku käsitööd, turismikaarte ja postimaksevahendeid. Valga Külastuskeskuses on tasuta WiFi leviala.

Loe edasi

Viljandi Turismiinfokeskus

Viljandi maakond, Viljandi

Viljandi Turismiinfokeskuse töötajad jagavad külastajatele tasuta informatsiooni Viljandimaa ja kogu Eesti vaatamisväärsuste, majutus- ja toitlustusettevõtete, aktiivse puhkuse võimaluste, kultuurisündmuste ning giiditeenuste kohta.  Turismiinfokeskuses on tasuta WiFi leviala.  

Loe edasi

Võrumaa Turismiinfokeskus

Võru maakond, Võru

Võrumaa Turismiinfokeskuse töötajad jagavad külastajatele tasuta informatsiooni  Võru linna, Võru maakonna ja Lõuna-Eesti vaatamisväärsuste, majutus- ja toitlustusettevõtete, aktiivse puhkuse võimaluste, kultuurisündmuste ning giiditeenuste kohta.  Müügil on  suveniirid, postkaardid, turismikaardid,  postimaksevahendid, mille eest on võimalik tasuda sularahas või pangakaardiga. Turismiinfokeskuses on WiFi leviala. Hea teada: Võrumaa Turismiinfokeskuses on Piletimaailma müügipunkt.    

Loe edasi
Viimati muudetud: 08.05.2018
Uudiskiri