Luksuslik puhkus, mis see on?

Allikas: Mart Vares

Luksuslik puhkus, mis see on?

Puhkuse muudab luksuslikuks mitte see, mida me teeme, vaid kuidas me seda teeme. See ei pea olema midagi käegakatsutavat, vaid hoopistükkis erilised emotsioonid ja kogemused. Täiuslikule puhkusele aitavad kaasa kõrge kvaliteediga teenindus ja tähelepanu pööramine ka pisidetailidele. Et kogeda suurepärast puhkust, ei pea peituma luksuslikku hotellituppa, vaid pigem vältima rahvamassi, linnakära, pikki ooteaegu ja muud häirivat. Parima puhkusekogemuse saab tunnetades midagi ainukordset ning erilist, mis jääb pikaks ajaks meelde.

Veeda öö Peipsi järvel

Kuidas sulle meeldiks elamuslik ja ainulaadne retk Peipsi järvele koos ööbimisega unikaalses saunapaadis? Mesi tare kodumaja saunapaat nimega "Mesi-spa" annab võimaluse nii romantiliseks paadisõiduks, mõnusaks ööbimiseks kui lahedaks saunakogemuseks. See on võimalus puhkama minna koos perega või üllatada kallimat ainukordse romantikapaketiga.

Luksus vee peal

Foto: Mesi Tare

Kuninglik õhtusöök metsas

Unikaalse õhtusöögi saladus ei seisne ainult suurepärases toidus, vaid ka meeldejäävas elamuses. Mis võiks olla unustamatum kui kappamine valgel ratsul läbi hämara metsa, et nautida tipptasemel maitseelamusi? Kuninglikul piknikul saad ise otsustada, millist toitu ja jooki soovid ning Voore tallide perenaine valmistab soovitud õhtusöögi. Võta kaasa eriline inimene või toredad kaaslased ja luba end üllatada!

Mõisaluksus nii kehale kui hingele

Elegantne 16. sajandist pärit Vihula mõis pakub täiuslikku lõõgastust igapäevasest ruttamisest ning luksuslikku peatuskohta nii puhkuseks, väljasõiduks kui piduliku sündmuse läbiviimiseks. Mõisas asub Eesti üks kaunemaid esmaklassilisi restorane. Siinne öko-SPA kombineerib mõisalikku hõngu ja luksust, traditsioone ja kaasaegseid mugavusi, ökoteadlikkust ja iidseid spa rituaale.

Kaunis tervik

Foto: Visit Estonia

Glamuurne telkimine

Kas telkimine saab olla luksuslik ja glamuurne? Fishing Village Glamping telklaager tõestab, et saab. Ruumikad luksustelgid on kui stiilselt kujundatud hotellitoad, kus on pehmed padjad, mugav mööbel, soojapuhur ning mõnus terrass vaatega jõele. Mis võiks olla maagilisem kui magada väljas tähtede all?