Kelly Sildaru võistleb Kiviõlis!

Allikas: Kiviõli Seikluskeskus

Kelly Sildaru võistleb Kiviõlis!

Kahekordne X-Mängude kuldmedali võitja Kelly Sildaru võistleb pühapäeval, 12. veebruaril kõikide oma fännide ees kodustel pargisõidu meistrivõistlustel Starmani lumepargis, Kiviõlis.

Kiviõli Seikluskeskuse ja Suusaliidu poolt korraldatavatele Eesti meistrivõistlustele pargisõidus oodatakse osalema kõiki vähemalt kaheksa-aastaseid lumelaudureid ja freestyle-suusatajaid. Publik saab põnevat võistlust nautida tasuta.

Slopestyle ehk pargisõit kujutab endast võistlussõidu jooksul mäe tipust jalamile erinevate trikielementide ehk obstaaklite ja hüpetega lumepargi läbimist, mida hindab võistluste zhürii. Hinnatakse sooritatud trikkide raskust, stiili ja sujuvust, eraldi igal obstaaklil ning kogu sooritust tervikuna.

Baltikumi suurim lumepark

Aasta kõige võimsama lumelaua ja freestyle-suusatamise võistluse tarbeks pannakse Kiviõlisse taaskord püsti vägevate hüpete ja obstaaklitega Baltikumi suurim lumepark. Pargi ehitamisesse kaasatakse suur hulk Eesti parimaid lumelaudureid ja lätlaste Baltic Snowpark Agency, kes ka varasematel aastatel Kivõili Seikluskeskuses Starmani lumeparki on ehitanud. "Nädala jooksul rajatava lumepargiga soovime teha omapoolse kummarduse just Kelly vanematele, kelle õlule on sattunud kõige kõrgemal rahvusvahelises tipus võistlevate Eesti suusatajate arendamine," ütles Kiviõli seikluskeskuse arendaja Janek Maar.

Võistlusklassid

LUMELAUD
1) Mudilased: 8-10 eluaastat (poisid)
2) Lapsed: 11- 14 eluaastat (poisid)
3) Juuniorid: 15-17 eluaastat (poisid)
4) Tüdrukud 8-14 eluaastat
5) Tüdrukud 15-17 eluaastat
6) Naised
7) Mehed

FREESTYLE-SUUSK
1) Lapsed: 8 -14 eluaastat (poisid)
2) Juuniorid: 15-17 eluaastat (poisid)
3) Tüdrukud 8-14 eluaastat
4) Tüdrukud 15-17 eluaastat
5) Naised
6) Mehed

Kuna võistlejate registreerimine toimub enne võistlust kohapeal, sõltub sellest mõnevõrra ka lõplik ajakava.

Ajakava

Pühapäev 12. veebruar

9:00 - 11.00 Võistlejate registreerimine
9:00 - 11.00 Lumepark avatud treeninguteks
11.00 - 11.30 Sõitjate koosolek
11.30 - 13.30 LUMELAUD: mudilased, lapsed, juuniorid, tüdrukud
13:30 - 14:30 SUUSK: lapsed, juuniorid, tüdrukud
14:30 - 16:00 LUMELAUD: mehed, naised
16:00 - 17:00 SUUSK: mehed, naised
17:30 - 18:30 Autasustamine

Pargisõidu võistlus on publikule äärmiselt vaatemänguline, kuna heade punktisummade nimel näitavad nii suusatajad kui laudurid väga erinevaid trikke ja võimsaid hüppeid. Kuna tegu on ka meedia jaoks atraktiivse olümpiaalaga, siis on loodud kõik eeldused, et Kelly jälgedes pürgivad lähiaastatel veel paljud meie noored sellel alal maailma tippu. Võibolla just mõni selline teekond saab pühapäeval alguse Kiviõlis. Tulge seda tunnistama ja kaasa elama!

Võistluste jälgimise kõrvalt on kõigil võimalik nautida ka Kiviõli seikluskeskusesse loodud pikimaid Eesti suusanõlvu, testida uusimaid suusamudeleid ning tunda rõõmu tõelisest talvest.

Lisainfo ja registreerumisinfo www.tuhamagi.ee/et/slopestyle

Viimati muudetud: 25.04.2017
Soovitame
Uudiskiri