Põks baar

Kuuse tänav-8, Pärnu linn, Pärnu

Vaata kaardil

Ühes rannaäärses sopis on õdus rannabaar, kus saab lihtsalt elu nautida ja suve kulgemist jälgida. Põks baar on ehitatud 1988. aasta nõukogudeagsesse matkabussi ning baari kaunistab valguskettidega ümbritsetud lebola luidete vahel. Põks baar on asutatud noorte pärnakate poolt, kes tahtsid, et Pärnus oleks veel juures üks mõnus paik, kuhu suvitama saaks tulla.

Põksus on värskendavat joogipoolist - nii alkoholiga kui ilma, värskeid pirukaid ja mõnus muusika. Nädalavahetustel võib siin tihtipeale kohata elavat muusikat ja melu.

Ajad ja hinnad

Esmaspäev–neljapäev: 12:00 - 00:00
Reede 12:00 - 03:00
Laupäev 11:00 - 03:00
Pühapäev 11:00 - 00:00

Omadused
  • Lemmikloomad lubatud

  • WIFI

  • Ligipääs ratastooliga

Ligipääsujuhend

Asume Pärnu rannapromenaadil Rannahotelli ja surfiklubide vahel.

Ligipääs
  • Ainult jalgsi
Koordinaadid
Vaata kaardil
Hinnangud
liist

liist

Cool and Cozy Beach Bar

Great beach bar where you can hang out in the evening under its cozy lights or enjoy your day on the beach on their comfy sunbeds, grab some cold drinks and tasty tacos. Reasonable prices considering...

hbjorkstrom

hbjorkstrom

Cosy place

Warm and cosy athmosphere on the beach of Pärnu. Passion mojito was good and the service was polite and fast. The lights and music made this experience perfect. Only minus is that the prices for the...

Inspire15895963334

Inspire15895963334

Drunk waitress

Served us drinks and waitresses clearly too drunk to make descent cocktails. No limes even 10€ costing cocktails. Saying that she doesn’t have them, but just was too drunk to cut them.

Lähipiirkonnas
Vaata kaardil
Uudiskiri Uudiskiri