Pääru Oja ja Indrek Kruusimaa kontsert "El Arte Flamenco De La Guitarra" | Muusikasuvi Antoniuse õues 2021

Pääru Oja ja Indrek Kruusimaa on kaks flamenkokitarristi, kelle kontsert on nagu kuum ja kirglik nagu Hispaania suvi. Kuigi Pääru Oja on tuntust kogunud oma tundlike osatäitmiste eest Eesti Draamateatris, filmides ja isegi Ntflixi seriaalis, ei astu ta ometi üles mitte näitekunsti vallas, vaid mängib koos kitarrist Indrek Kruusimaaga ägedaid rütme kitarril. Sest igal kirglikul eesti mehel on ju kodus kitarr, mida aeg-ajalt sõrmitseda, küsimus on vaid stiilis!

Mis veel võiks paremini kokku sobida, kui suvi ja lõunamaine tuline muusika!

Tartu kontsertide sari „Muusikasuvi Antoniuse õues" alustab sel suvel oma 10. hooaega. 1. juulist 26. augustini igal neljapäeva õhtul saab nautida Tartu Antoniuse õues mõnusaid suvekontserte. Kontserdikava hõlmab väga head muusikat džässist rokini, popist folgini. Muusikasuvi kestab kuni 26. augustini ja publikuni jõuab üheksa kontserti.

Pääru Oja ja Indrek Kruusimaa on kaks flamenkokitarristi, kelle kontsert on nagu kuum ja kirglik nagu Hispaania suvi. Kuigi Pääru Oja on tuntust kogunud oma tundlike osatäitmiste eest Eesti Draamateatris, filmides ja isegi Ntflixi seriaalis, ei as

Ajad ja hinnad
Tartu linn, Tartu Antoniuse õu

Pääru Oja ja Indrek Kruusimaa kontsert "El Arte Flamenco De La Guitarra" | Muusikasuvi Antoniuse õues 2021

22.07.2021, 20:00

Hind alates: 18 €
Maksimumhind: 20 €
Omadused
Uudiskiri