Nazareth ''The Big European Tour''

NAZARETH

“THE BIG EUROPEAN TOUR”

10. novembril 2019 toimub Tallinnas ALEXELA Kontserdimajas suursündmus, kuhu on kutsutud kõik tõelise roki austajad: legendaarne ansambel NAZARETH suundub suurele Euroopa turneele ja külastab selle raames Tallinna!

NAZARETH on Šoti bänd, mis moodustati 1968. aastal ansambel The Shadettes muusikutest ning selle koosseisu kuulusid laulja Dan McCafferty, kitarrist Manny Charlton, basskitarrist Pete Agnew ja trummar Darrell Sweet.

Oma loomingulise karjääri alguses esines bänd kohalikes klubides ja mänedžerid nõudsid, et nende repertuaar pidevalt muutuks ja et nad mängiksid edetabelite hitte. 1968. aastal võttis bänd endale nimeks NAZARETH ja muutis oma imidžit. Nad tutvusid miljonär Bill Fehilly’ga ja koos uue produtsendi ühiste pingutustega sõlmitakse leping plaadifirmaga Pegasus. 1971. aastal kolib bänd Londonisse. 1975. aastal ilmub kogumik „Greatest Hits,“ mis sisaldab ka hitti „Love Hurts“ Everly Brothersi repetuaarist, mis saavutab nüüd ülemaailmse tuntuse tänu NAZARETHile.

2013. aasta augustis oli Dan McCafferty sunnitud hingamisteede haiguse tõttu lahkuma NAZARETH’ist, kuid suutis siiski koos bändiga salvestada plaadi „Rock’n’Roll Telephone.“ Ta ise ütles selle kohta järgmist: „Minna stuudiosse ja laulda on midagi muud kui anda kontserte. Ma võin alati salvestada veel ühe plaadi, kuid minna lavale, esineda seal tund ja 45 minutit ning võtta inimestelt raha selle eest, et nad tulid mind vaatama, seda ma ei suuda.“

NAZARETHi uueks lauljaks sai Carl Sentence, kes töötas 80-ndate alguses koos Phil Campbelliga Motörheadist ja kes oli Wales’i heavy metal bändi Persian Risk juurte juures, salvestades nendega kaks stuudioplaati.

Niisiis – legendaarse bändi austajatel on võimalus kuulata oma lemmikpalasid. Tulles NAZARETHi kontserdile võite nautida elavas esituses rokkarite seni viimase loomingu, plaadi „Rock'n"Roll Telephone,” mis jõudis peaaegu kõigi Euroopa riikide Top 30 edetabelitesse, laule.

NAZARETH’i austajatel avaneb veel kord võimalus laulda kooris kaasa armastatuimaid hitte ja pisaraid kiskuvaid ballaade alates „Razamanas’ist“ ja „Animals’ist“ kuni superhitini „Love Hurts“!

Ootame Teid 10. novembril 2019.a Tallinnas Alexela Kontserdimajas! Legendaarse bändi legendaarne kontsert on elamus, mida ei tohi vahele jätta!

NAZARETH

“THE BIG EUROPEAN TOUR”

10. novembril 2019 toimub Tallinnas ALEXELA Kontserdimajas suursündmus, kuhu on kutsutud kõik tõelise roki austajad: legendaarne ansambel NAZARETH suundub suurele

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Alexela Kontserdimaja, Tallinn

Nazareth ''The Big European Tour''

10.11.2019, 19:00 - 20:40

Hind alates: 20.9 €
Maksimumhind: 56.1 €
Omadused
Uudiskiri