Naised köögis peavad pidu

Ansambel Naised Köögis armastab köögilaua taga kokku saada, maailma asju arutada ja uusi laule teha. Laulud  valmivad enamasti ühisloominguna ning lähtuvad nelja naise erinevast elukogemusest. Lauludeks leitakse inspiratsiooni otse rahvasuust, tänavalt või kohvikust kuuldud juhuslikest lausetest ning mõnikord ka päevapoliitikast või mõnest ühiskondlikku arutelu tekitanud kitsaskohast. “Vahel on laulu kaudu esitatud viimistletud sõnum lihtsalt kõige otsesem tee inimese ja miks mitte ka kogu kultuuri kinnistunud mõtteviisi mõistmiseks,” tõdevad Naised Köögis.

Eesti sünnipäeva puhul toimuval kontserdil kõlavad lood ja laulud, mida luues on ansambli liikmed soovinud paremini mõista Eesti elu ja olu, inimesi ja inimsuhteid. Loomulikult püütakse seda kõike vaadata läbi mõnusa huumoriprisma. Need on laulud endast lugupidavatele naistele ning intelligentsetele ja suure südamega meestele.

Ansambel Naised Köögis armastab köögilaua taga kokku saada, maailma asju arutada ja uusi laule teha. Laulud  valmivad enamasti ühisloominguna ning lähtuvad nelja naise erinevast elukogemusest. Lauludeks leitakse inspiratsiooni otse rahvasuust, tän

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Hopneri maja, Tallinn

NAISED KÖÖGIS peavad pidu

25.02.2021, 19:00 - 20:30

Hind alates: 17 €
Maksimumhind: 20 €
Omadused
Uudiskiri