Muinasjutt kogu perele ''Uusaastaöö unenägu''

23. detsembril, Alexela Kontserdimaja
„Uusaastaöö unenägu“
Muinasjutt kogu perele


Uusaasta eel  sõitsid Jõuluvana Lossi  muinasjutulised külalised. Igaühe jaoks valmistas vanaisa Jõuluvana igati  meeldiva kingituse. Kellele uue mänguasja, kellele maiustused.
Seepärast kirjutas ka Smurfik Rastjapa  jõuluvanale varakult  kirja, et unistab uuest raamatust, mis oleks eriti huvitavate muinasjuttude ja kaunite piltidega.
Uusaasta saabumiseni on jäänud juba  väga vähe aega, aga Rastjapa ei suuda peo alguseni oodata, vaid soovib oma kingitust  kätte saada enne tegelikku kinkide jagamist.  Ta avab salaja oma paki, kuigi   õige aeg pole veel  käes ja leiab ... raamatu, mis on täiesti tühi, mitte ühtegi pilti, mitte ühtegi tähte.  Aga kõik seepärast, et see on võluraamat.
Etenduse jooksul  on mitmed aktiivsed mängud koos pealtvaatajatega, lavastuses kasutatakse ainult originaalseid kaasaegseid muusikapalu, need laulud on kirjutatud spetsiaalselt selle etenduse jaoks.  Fuajeesse on planeeritud vahepalad koos muinasjutu kangelastega ja seal saab ennast ka koos nendega pildistada.
Etendus kestab: 1 tund
Laste vanus: 3+

23. detsembril, Alexela Kontserdimaja
„Uusaastaöö unenägu“
Muinasjutt kogu perele


Uusaasta eel  sõitsid Jõuluvana Lossi  muinasjutulised külalised. Igaühe jaoks valmistas vanaisa Jõuluvana igati  meeldiva kingituse.

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Alexela Kontserdimaja, Tallinn

Muinasjutt kogu perele ''Uusaastaöö unenägu''

23.12.2018, 12:00 - 13:00

Hind alates: 12.5 €
Maksimumhind: 23.7 €
Omadused
Jaga oma elamusi #visitestonia